Valorant kurulu olduğu konumu değiştirince yeniden indirme yapıyor

Daha fazla  
Valorant D diskinde kuruluydu. C ile D'yi birleştirince oyunun dosya konumunu bulamadı ve güncelle yazısı çıktı. Güncelleye basınca en baştan indiriyor ama C diskinde oyunu görüyorum.

Oyunun konumunu işaretleyebileceğim bir yer yok galiba.

Valorant D diskinde kuruluydu. C ile D'yi birleştirince oyunun dosya konumunu bulamadı ve güncelle yazısı çıktı. Güncelleye basınca en baştan indiriyor ama C diskinde oyunu görüyorum.

Dosya doğrulama yapamıyor musunuz?

Bunun olmasının sebebi, zamanında valorant ı kurarken 2 ayrı diskten birini seçmiş olmanız.
Yer değiştirdikten sonra yer değiştirdiğiniz disk adını (C mi D mi vs.) aklınızda tutuyorsunuz.
Sonra ekran görüntüsü`nde gözüktüğü gibi Valorant Kısayoluna Sağ Tık -> Özellikler -> Hedef kımsındaki en baştaki disk adını, nereye değiştirdiyseniz orayı yazıyorsunuz. En sonunda`da Uygula -> Tamam diyip çıkıyorsunuz. Oyununuz artık indirme yapmayacaktır.
İyi oyunlar
Screenshot_1.png

@Badrar

Ayarlardan doğrula dediğimde en baştan indiriyor @zeki1981
Birşeyleri yanlış yaptığınız için yerini saptayamamakta. Ekran görüntüsü`nde gözüktüğü gibi Oyunun Dosya Konumunu Açın -> Üstteki Satıra 1 Kere Tıklayın -> Sağ Tıklayın -> Kopyala yapın. Bundan sonra ise "D:\Riot Games\Riot Client\RiotClientServices.exe" adlı Hedef bölümüne tırnak içeirisinde kalan yere Yapıştır`ın.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı