Valorant Launcher siyah ekranda kalıyor

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
Arkadaşlar merhaba, Valorant'ın ilk setup'ını kuruyorum ve daha sonra bir Launcher açıyor. O launcher siyah ekran olarak gözüküyor fakat işlem de yapabiliyorum yani mouse'u etrafa götürünce tıklayabileceğim yerler çıkıyor. Yani kısacası işlem yapabiliyorum fakat siyah ekran gözüküyor.

Merhaba @Buğra Akıllı

1.yöntem bilgisayarın sürücülerinin güncelleştir aygıt yöneticisi ile sürücülerin modelini öğrenebilirsin.
2.yöntem VALORANT adlı oyuna sağ tıklayıp özelliklere gel uyumluluk kısmına geldikten sonra bu programın çalıştıralacağı uyumluluk modu kısmını kapatın.
3.yöntem C++ ve .net Framework uygulamalarını yükleyerek deneyin veya güncelleyerek.
4.yöntem VALORANT oyununu Denetim Masası ile kaldırdıktan sonra yeniden indirin.

Ekran kartı ve sürücü sürümünüz nedir?

NVIDIA GT 740 m 25.21.14.2531
Bende de oluyordu. Sağ tıkla, run with proccersor veya grafik işlemciyle çalıştır kısmından entegre grafiği seç, tekrar dene. Bende öyle düzeldi.
varsayılan durumda zaten o :)
Merhaba @Buğra Akıllı

1.yöntem bilgisayarın sürücülerinin güncelleştir aygıt yöneticisi ile sürücülerin modelini öğrenebilirsin.
2.yöntem Valorant adlı oyuna sağ tıklayıp özelliklere gel uyumluluk kısmına geldikten sonra bu programın çalıştıralacağı uyumluluk modu kısmını kapatın.
3.yöntem C++ ve .net Framework uygulamalarını yükleyerek deneyin veya güncelleyerek.
4.yöntem Valorant oyununu Denetim Masası ile kaldırdıktan sonra yeniden indirin.

Ekran kartım güncel başka güncelleyebileceğim bir şey var mı bilgisayarıma format attıktan sonra oldu bu arada bu olaylar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı