Valorant "Lütfen oyun istemcisini yeniden başlat" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Axezi

Centipat
Merhaba dostlar fotoğraflarda da gördüğünüz üzere Valorant'ta hata kodu alıyorum ve sürekli alıyorum bıktım bundan artık ve her seferindede değişiyor kimi zaman 54, 29, 34, 45 falan her seferinde istemciyi yeniden başlatın diyor lütfen yardımcı olur musunuz?

13.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar fotoğraflarda da gördüğünüz üzere Valorant'ta hata kodu alıyorum ve sürekli alıyorum bıktım bundan artık ve her seferindede değişiyor kimi zaman 54, 29, 34, 45 falan her seferinde istemciyi yeniden başlatın diyor lütfen yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 540922
Bence bunu riot desteke yazmalısın.
Hamachi veya virüs programı kullanıyorsan virüs prgoramını kapat , hamachiyi sil.

1) Sonrasında IPv6 kapatalım. Senden ricam IPv6 güvenlik duvarını kapattıktan sonra tam onarım gerçekleştirir misin? Bunun için bir video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2) DNS ayarlarını değiştirelim:

• Windows tuşuna bas.
  • "Denetim Masası" yaz.
  • "Ağ ve İnternet"i seç.
  • “ Ağ ve Paylaşım Merkezi'ne” tıkla
  • Gelen ekranda sol tarafta bulunan; "Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin" seçeneğini seç.
  • Aktif olarak kullandığın bağlantıların burada olacaktır. Kullandığın bağlantıya çift tıklayıp gelen pencerede "Özellikler" seçeneğini seç.
  • İnternet Protokolü sürüm 4'ü seçip tekrar "Özellikler" seçeneğini seç.
  • Gelen ekranda "Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan seçeneğini seç.
  • DNS olarak; 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullan.

Bunları dene büyük ihtimal olması lazım. ( riot destekten alınmıştır)

Son düzenleme:
Bence bunu Riot desteke yazmalısın.
Hamachi veya virüs programı kullanıyorsan virüs prgoramını kapat, Hamachi'yi sil.

1) Sonrasında IPv6 kapatalım. Senden ricam IPv6 güvenlik duvarını kapattıktan sonra tam onarım gerçekleştirir misin? Bunun için bir video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2) DNS ayarlarını değiştirelim:

• Windows tuşuna bas.
  • "Denetim masası" yaz.
  • "Ağ ve internet"i seç.
  • “ Ağ ve paylaşım merkezi'ne” tıkla.
  • Gelen ekranda sol tarafta bulunan; "bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin" seçeneğini seç.
  • Aktif olarak kullandığın bağlantıların burada olacaktır. Kullandığın bağlantıya çift tıklayıp gelen pencerede "özellikler" seçeneğini seç.
  • Internet protokolü sürüm 4'ü seçip tekrar "özellikler" seçeneğini seç.
  • Gelen ekranda "aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan seçeneğini seç.
  • DNS olarak; 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullan.

Bunları dene büyük ihtimal olması lazım. ( Riot destekten alınmıştır)

Reis denedim fakat olmadı en kötü Riot'a ticket attım beklemedeyim 2 gün oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı