Çözüldü Valorant maç bulundu yazısında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ModerAto99

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
Gtx 1660 ti 6GB
Anakart
A320m a pro
İşlemci
Ryzen 5 2600x
Valorant takımlı ölüm maçı girdiğimde maç bulundu yazısında kalıyor. Sistemin de çok iyi yeni aldım silah alamıyorum o yüzden oyun zevki kalmıyor ama derecesi maçta daha az gecikme yapıyor. SSD kullanıyorum önceden harddiskteydi kes yapıştır yaparak SSD'ye attım.

Çözüm
Valorant takımlı ölüm maçı girdiğimde maç bulundu yazısında kalıyor. Sistemin de çok iyi yeni aldım silah alamıyorum o yüzden oyun zevki kalmıyor ama derecesi maçta daha az gecikme yapıyor. SSD kullanıyorum önceden harddiskteydi kes yapıştır yaparak SSD'ye attım.

Yeniden yükleyin hocam.

Yeniden yükleyin hocam.

Çözüm
Yeniden yükleyin hocam.

Şu an yükleme bitmek üzere deneyince yazarım.

Maalesef hala ajan bile seçemedim ama 2. ye bir maç girmeyi de deneyeceğim (oyun açılması bayağı hızlandı eskiden yavaş açılıyordu)

Acaba Windows 11'den kaynaklı mi 10'a mı dönsem acaba.

Sorun çözüldü teşekkür ederim. 😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı