Valorant maç çöktü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RozanBrahm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an maçtayım ve maç çöktü. 10 kişi bekleme ekranına attı. İnternetten baktım çıkmayın diyorlar ama 10 Dk'dır böyle. Yeni güncelleme ile gelmiş.

Oyunu yapamamış derken? 3.0 güncellemesinden önce en son ne zaman bu tarz bir olay yaşandı hatırlıyor musunuz? Ayrıca rakiplerinin de altta kalır yanı yok, Valve sunucularına bakın isterseniz.

Valve en azından haber veriyor, Riot habersizce yapıyor bunları, ki ben bunu ilk kez görmüyorum.

1625312878659.png

1625312842343.png

Evet Riot, evet kankam haklısın Riot'um canım balım. Maçımı açma, 15 dakika ekranda beklet. Sonrasında ceza atıp kademe puanımı düşür.

Son düzenleme:
Valve en azından haber veriyor, Riot habersizce yapıyor bunları, ki ben bunu ilk kez görmüyorum.
Bakım yapılsa zaten 1 gün öncesinde istemcide uyarı şeklinde haber veriliyor, bakım değil çökme bu. Haber verilecek bir şey yok ortada. Her oyunun başına gelebilen gayet normal bir durum, neyin ağlaması anlamadım gerçekten.

Bakım yapılsa zaten 2 gün öncesinde istemcide uyarı şeklinde haber veriliyor, bakım değil çökme bu. Haber verilecek bir şey yok ortada.

Eee o zaman sunucuları çökmeye karşı dayanıklı olarak alacaklar yapacaklar, madem çöküyor, düzeltecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı