Valorant macro ban yedirtir mi?

ggezel1

Femtopat
Daha fazla  
2 yıl önce arkadaşımdan denemek için bir makro uygulaması yüklemiştim. Hocam sadece 2 kere kullandım birisi singleplayer Minecraft'ta diğeride boş bir oyunda Roblox'ta,
Valorant açık iken makroyu açmadım bile. Olaki Vanguard PC dosyalarını incelerken makroya denk gelirse ban yer miyim? (Valorant ve başka bir oyunda şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım sadece soruyorum.) Programın ismi speedclicker.

Valorant'ta makro kullanman hiçbir işe yaramazki zaten Valorant açıkken arka planda çalışmasın ne olur ne olmaz.

2 yıl önce arkadaşımdan denemek için bir makro uygulaması yüklemiştim. Hocam sadece 2 kere kullandım birisi singleplayer Minecraft'ta diğeride boş bir oyunda Roblox'ta,
Valorant açık iken makroyu açmadım bile. Olaki Vanguard PC dosyalarını incelerken makroya denk gelirse ban yer miyim? (Valorant ve başka bir oyunda şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım sadece soruyorum.) Programın ismi speedclicker.

Valorant'ta kullanmazsanız bir şey olmaz.

Valorant da nefes alman bile ban sebebi. Sen bir de 3.part yazılım kullanacaksın. Kesin gibi bir şey.

Vanguard sadece kendi oyununda hile açtığında ban atar başka oyun vs de analiz tarama yapamaz dosyalarınızı asla durduk yere tarayamaz sadece oyundayken RAM'de açık programları tarayıp analiz ve ban atar.

Geri
Yukarı