Valorant maçta hile olduğunu anlaşılmasına rağmen rütbe düştü

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Birkaç saat önce Valorant oynuyordum, kuzenimle maç girdik ve bu yazıyla karşılaştık. Maçın başındaydık, ne yapacağımızı bilemedik ve FF vermek istedik ancak takımdaki biri ısrarla "lütfen FF vermeyin bu mesajda yazan şeylerin aksine derecemiz düşüyor." Dedi bizde FF vermedik. Maç sonu geldi 13-1 yenildik, çünkü karşımızda bir wallhack vardı. Ancak adamın dediği gibi derece düştü. Bronz 2'den bronz 1'e ani bir düşüş yaşadım. Kuzenimde 3 tık düştü. Saatlerdir Riot destek ekibine yazıyorum henüz cevap alamadım. Bu durumda ne yapılabilir?

Dosya Ekleri

• hile.PNG
    hile.PNG
    67,8 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç saat önce Valorant oynuyordum, kuzenimle maç girdik ve bu yazıyla karşılaştık. Maçın başındaydık, ne yapacağımızı bilemedik ve FF vermek istedik ancak takımdaki biri ısrarla "lütfen FF vermeyin bu mesajda yazan şeylerin aksine derecemiz düşüyor." Dedi bizde FF vermedik. Maç sonu geldi 13-1 yenildik, çünkü karşımızda bir wallhack vardı. Ancak adamın dediği gibi derece düştü. Bronz 2'den bronz 1'e ani bir düşüş yaşadım. Kuzenimde 3 tık düştü. Saatlerdir Riot destek ekibine yazıyorum henüz cevap alamadım. Bu durumda ne yapılabilir?
Rito işte birşey yapamazsın bekleyeceksin

Oyundaki biri dalga geçmiş, valorantta böyle bir mesaj yok, boşluk bırakarak yazmışlar bu mesajı eğer oyununuza hile denk gelirse ekteki gibi bir mesaj geliyor ekrana ve oyun bozuluyor direk.

Dosya Ekleri

• asdasd.png
    asdasd.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 113
Bir arkadaşınız tarafından trollenmişsiniz. Birkaç sene önce LoL'de ban yediğime dair böyle bir mesaj gelmişti çok korkmuştum oyundan çıkınca bir baktımki özelden mesaj yazmışlar ismide görünmesin diye boşluk bırakmış.

CS:GO’da hile olduğu için bu oyuna sardık e bunda da hile çıktı. Şimdi ne yapacağız?😂
Cidden haklısın.
Bu mesajı oyuncular kendileri yazıyor. Fazla boşluk bıraktıkları için sadece mesajın sonu gözüküyor ve kimin attığını görmeniz için yukarıya çıkmanız gerekiyor. İnanmayın böyle mesajlara.

Buradaki boşluk olayı da Riot'un hatasıdır o zaman, mantık olarak ismin gözükmesi gerekiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı