Çözüldü Valorant makro yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bloody T70 modelini aldım. Driverı kurdum içince 4 mod mevcut Core 1, 2, 3, 4 1 ve 2 bedava 3 ile 4 1000TIK beleş sonra 10dolar. Core 2'de tuşların bazıları 1 numaralı 2 sol klik ateş 3 numara 4 kere ateş ediyor bunları kullanmanın bir ban sebebi var mıdır? Sonuçta fare üzerindeki tuşlardan faydalanıyorum onun için tasarlanmış?

2. olarak Core 3 ve 4'te adamlar macro kodu yapmışlar. Mermiler tek yere toplanıyor otomatik spray yapıyor. Bunu kullanmak ban sebebi midir? Oyun mouse driver'ından macro kullandığımı anlayabilir mi? Ek bir program kurmayacağım.

Yanlış bilgi. Makro yazılımları haksız üstünlük sağlayabildiği için ban sebebidir.
Bloody T70 modelini aldım. Driverı kurdum içince 4 mod mevcut Core 1, 2, 3, 4 1 ve 2 bedava 3 ile 4 1000TIK beleş sonra 10dolar. Core 2'de tuşların bazıları 1 numaralı 2 sol klik ateş 3 numara 4 kere ateş ediyor bunları kullanmanın bir ban sebebi var mıdır? Sonuçta fare üzerindeki tuşlardan faydalanıyorum onun için tasarlanmış?

2. olarak Core 3 ve 4'te adamlar macro kodu yapmışlar. Mermiler tek yere toplanıyor otomatik spray yapıyor. Bunu kullanmak ban sebebi midir? Oyun mouse driver'ından macro kullandığımı anlayabilir mi? Ek bir program kurmayacağım.

Ban sebebi olmaz. Ek olarak bir program kurmuyorsunuz elinizde olan mousenin driverından yapıyosunuz zaten. Yıllarca CS:GO'da kullandım herhangi bir şey olmadı Valorant'ta da olmayacaktır. Dediğim gibi hile yazılımı falan kullanmayacaksınız mouse driverından yapılan bir işlem.

@Aqff Cevabınıza güldüm. Atış makroları bütün FPS oyunlarında yasaktır. Bunun tespiti sadece güvenlik duvarı tarafından yapılmaz. Oyun içerisinde mermilerin gitme şekli bellidir. Bu videolar ile de tespit edilebilir. Bu yüzden tespit edilmesi durumunda gereken cezayı alır!

3. parti bir yazılım yok ortada. Direkt mousenun kendisinin driverlarından yapılan bir işlem bu. SteelSeries için makroyu yine SS'in uygulamasından yapıyorsun mesela.
Yok derken? Direkt mouse'un bir tuşuna basarak yapmıyorsunuz bunu. Bazı monitörlerde makro vardır. Hani tuşa basıp aktive edersiniz aynı şekilde bazı mouselarda da bulunur. Onları algılamaz ancak bunda driver kurmanız gerekiyor. Bu da algılanabilir bir yazılım demektir. Adamlar sisteme güvenlik gömmüşler, boşuna mı?

Anladım teşekkürler peki macro yerine fare tuşlarına yetenekler eklesem olur mu veyahut tek tek sol skil ile teş edeceğime fare ile 3 defa ateş etmek için 1 tuşa basmak yeterli bunu kullanmak sorun olur mu? Karışık oldu ama olsun :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok derken? Direkt mouse'un bir tuşuna basarak yapmıyorsunuz bunu. Bazı monitörlerde makro vardır. Hani tuşa basıp aktive edersiniz. Onları algılamaz ancak bunda driver kurmanız gerekiyor. Bu da algılanabilir bir yazılım demektir. Adamlar sisteme güvenlik gömmüşler, boşuna mı?
Hocam driver falan kurmadım ben 2 farklı mouse kullandım. G300S'te de Steelseries Rival 600'de de makro kullandım ve kendi uygulamalarından yaptım. Herhangi ek bir indirme yapmıyorsunuz. Mouseta bulunan tuşa bastığınızda daha fazla basması için komut veriyorsunuz. Yani aldığınız mousenin size sunduğu bir imkan bu. Ek olarak driver kurma gibi bir durum söz konusu değil. Belki bazı mouselar öyledir ama Logi ve SS de değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı