Valorant mavi ekran ne zaman düzelir?

yasinseker02

Decapat
Arkadaşlar aranızda bu sorunu yaşayan illa birileri vardır. Sorun zaten son yamadan sonra çıkmaya başladı. Beklemekten başka çaremiz yok gibi. 8 Hazirana kadar Update gelmeyecekmiş fakat bizim için öyle değil çünkü bizim yaşadığımız sorun bug ve aciliyet gerektiriyor. Riot bunun için 8 Haziran'ı beklemeyecek. Dün gece yani bu gece bir güncelleme geldi 163MB'lik fakat hâlâ düzelmedi. Benim düşüncem ya yarın düzelir ya da haftaya çarşamba. Siz neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeyi haziran ayına ertelediklerini Twitter üzerinden duyurdular. Yeni yama direk 1 sürüm atlayarak gelecekmiş. Sanırım o zaman düzelecek ama çok uzun bir süre olduğu için bekletmezler diye düşünüyorum.

Arkadaşlar aranızda bu sorunu yaşayan illa birileri vardır. Sorun zaten son yamadan sonra çıkmaya başladı. Beklemekten başka çaremiz yok gibi. 8 Hazirana kadar Update gelmeyecekmiş fakat bizim için öyle değil çünkü bizim yaşadığımız sorun bug ve aciliyet gerektiriyor. Riot bunun için 8 Haziran'ı beklemeyecek. Dün gece yani bu gece bir güncelleme geldi 163MB'lik fakat hâlâ düzelmedi. Benim düşüncem ya yarın düzelir ya da haftaya çarşamba. Siz neler düşünüyorsunuz?
Valorant kadar sorunlu bir oyun görmedim.

Aynısı bana da oldu genelde oyun çöker ya işlemciye ya da ekran kartına aşırı güç vermenden kaynaklanır benim işlemcim Ryzen 5 3600 3599 MHz'lik modeli ben bir keresinde işlemcime tam Overclock yaparak 4500 MHZ yapmıştım her oyunda bu hatayı alıyordum ama bir gün BİOS tan 3599 MHZ ye tekrar döndürdüm ve sorun düzeldi ama zaten Valorant çok sorunlu bir oyun. ben Valorant ta çok kez hata aldım mavi ekran hatası içlerinden en masum olanı

Yeni konular

Geri
Yukarı