Valorant nasıl silinir?

Seekio

Femtopat
Daha fazla  
Valorant indirdim ama bazı sorunlar çıktı. Sorunun asıl kaynağını bulmak için Valorant'ı Valorant'tan 1 dosya bile kalmayacak bir şekilde silmem gerek. Ondan sonra tekrar yükleyeceğim ama hiç dosya kalmayacak şekilde nasıl sileceğim?

Valorant indirdim ama bazı sorunlar çıktı. Sorunun asıl kaynağını bulmak için Valorant'ı Valorant'tan 1 dosya bile kalmayacak bir şekilde silmem gerek. Ondan sonra tekrar yükleyeceğim ama hiç dosya kalmayacak şekilde nasıl sileceğim?
Ben baya uğraştım silmeye en son denetim masasından oldu ordan dene

Öncelikle valorantı tamamen kapatmanız lazım. Sonra arama kısmına program ekle veya kaldır yazın ordan valorant ve riot vanguardı ve riot clienti silin.

Yukarıdaki işlemler kalıntı, ayar ve Regedit dosyalarını bırakır, %100 tamamen kaldırmak istiyorsan Revo Uninstaller gibi 3. parti uygulamalar kullan.

Revo ile temizleyebilirsin, ayriyeten belgeler içinde klasör oluşturuyorsa onları elle sildin mi tamamdır

Sorunu niye kendin bulmaya calisiyorsun ki? Direkt oyunu yapan adamlara sorabilirsin.

Ya yok kanka ben VAN9003 hatası almıştım çözüm videosu ararken bir video gördüm bazı dosyaları sildim yanlışlıkla. Sonra geri yükledim ama doğrusunumu yükledim bilmiyorum o yüzden yeniden indirmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı