Valorant neden böyle?

Benim anlatmaya çalıştığım şey herkes iyi olursa kim vurulacak? Veya ben nasıl aim ısındırıcam? Rankı yüksek olup kendini bu oyuna adayan ve aimi iyi olanlar halinden memnun tabii sende haklısın hocam bizde hata var.

Biraz poligon girip sonra DM girebilirsiniz ben kendimi adamıyorum ama genel olarak 1. oluyorum.

Hiç Poligon girmedim Ranked girmeden önce 1-2 el DM giriyorum eğer ilk 3'te varsam sonra Ranked giriyorum.

Dostum iş ekipmanda bitmiyor onu belirteyim. CS'de 5000 saatim var seni vurursam ağlamaman gerek.

:D ağlamaman gerek? Dostum elbette beni vurabilirsin bunu kimse inkar etmiyor ama sırf ego kasmak için böyle bir yorum yazan adam 100 kere bile vursa gene de ağlamam tam tersine bir taraflarımla gülerim. Konudan çıkış sağla bence burası sana göre değil anlaşılan. Egonu oyunda kasabilirsin.

Belki de monitörün 0.5 MS değildir pazarlama stratejisi kurbanısındır hele ucuzsa.
Asus VG248QG

Valorant ve LoL'ün kitlesi çok kanser. Çekilmez. Valorant yerine CS oynasan daha iyi olur sizin için. Bu bir tavsiyedir. Siz karar verirsiniz.

Haklısınız zamanında Prime almıştım anlaşılan başlama zamanı gelmiş.

:D ağlamaman gerek? Dostum elbette beni vurabilirsin bunu kimse inkar etmiyor ama sırf ego kasmak için böyle bir yorum yazan adam 100 kere bile vursa gene de ağlamam tam tersine bir taraflarımla gülerim. Konudan çıkış sağla bence burası sana göre değil anlaşılan. Egonu oyunda kasabilirsin.

Asus VG248QG

CS 2 hakkında forumda bazı olumsuz yorumlar olsa da onları boş ver. Bence optimizasyon çok iyi durumda ve oyun efsane.

Valorant en boş FPS oyunlarından biridir akıl sağlığınız için oynmayın ben bu oyunu herkesten önce oynadım beta sürecimi neydi o zamanlar 1 2 ay oynayıp bırakmıştım. Eleştiri yapardımda linçlenirim oynayan çok çünkü.

Asus VG248QG

Ego değil. Benim 0,5 ms monitörüm var demen olay. Öyle birşey yok yani. İstersen en iyi sistemle oyna. Gamesensein yoksa bir işe yaramaz.

CS 2 hakkında forumda bazı olumsuz yorumlar olsa da onları boş ver. Bence optimizasyon çok iyi durumda ve oyun efsane.
Oyun iyi de optimizasyon iyi değil GO'ya göre.

Ego değil. Benim 0,5 ms monitörüm var demen olay. Öyle bir şey yok yani. İstersen en iyi sistemle oyna. Gamesensein yoksa bir işe yaramaz.

Oyun iyi de optimizasyon iyi değil GO'ya göre.

Benim demek istediğim şeyi anlamadığın belli. Diyorum ki 0.5 ms monitörüm olmasına rağmen ben karşımdaki adamı Max. 0.50 saniye görmemin normal olmadığını söylüyorum. Bunun gamesense ile alakası yok. Oyun içi bilgiler ile bunun ne gibi bir alakası olabilir? Aim koyman gereken yerler falan oralara tamamım. DM de gamesense gerekmez dostum. Kimsede DM'yi gamesense bilgisine dayanarak oynamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı