Valorant NVIDIA Reflex Ayarı Nasıl Olmalı?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bende Açık + Takviye şeklinde fakat Açık ve Kapalı diye iki tane daha ayar var. Kapalı seçeneğini direkt eliyorum ancak Açık seçeneği benim dikkatimi çekti.

NVIDIA Reflex ayarı Açık + Takviye şeklinde mi, yoksa Açık şeklinde mi olmalı?

Sadece açık olması giriş gecikmesini azaltır, açık+takviye olması hem giriş gecikmesini azaltır hem de FPS arttırır.

Açık+ takviye olunca kullanıcılar FPS takviyesi yaptığını söylüyolardı bende 920MX kartım varken denedim 5FPS civarı etkiliyordu. Sizde GTX1660 vardı galiba pek etki edeceğini sanmam.

İkisini de dene tarafını seç
Profesyonel oyuncu değilim, bana her ayar da aynı gibi geliyor. Ancak gecikmeyi azalttığını biliyorum bu ayarların
Açık+Takviye'de oynuyorum ben.
Açık+Takviye'ye alın, daha düşük gecikme ile oynarsınız.
Sadece açık olması giriş gecikmesini azaltır, Açık+Takviye olması hem giriş gecikmesini azaltır hem de FPS arttırır.
Açık+Takviye olunca kullanıcılar FPS takviyesi yaptığını söylüyolardı bende 920MX kartım varken denedim 5FPS civarı etkiliyordu. Sizde GTX1660 vardı galiba pek etki edeceğini sanmam.
Pekala, teşekkür ederim desteğiniz için

Açık+Takviye olmalı.

Açık kullanıyorum, aldığım FPS değerleri zaten gördüğüm kadarıyla çoğu insanı kıskandıracak düzeyde. Keşke birde oyunun silah mekaniklerini beğenebilsem...

Açık kullanıyorum, aldığım FPS değerleri zaten gördüğüm kadarıyla çoğu insanı kıskandıracak düzeyde. Keşke bir de oyunun silah mekaniklerini beğenebilsem...
Ben oyunu neredeyse her anlamda CS:GO'dan daha iyi buluyorum, silah mekanikleri o kadar da kötü değil bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…