Çözüldü Valorant "öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Truvalıadam

Kilopat
Valorant'ı yüklediğimde bu hatayı veriyordu. ESET'i kapattım başka postlara baktım, yetkileri kontrol ettim. Sorunun kaynağını bir türlü bulamadım. Yardımınız çok iyi olur severek oynardım.
1602876041702.png

Nasıl sorunlarım varmış arkadaş ne zaman teknik problem atsam cevap verecek insan olmuyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Yönetici olarak açmayı veya açmamayı deneyebilir misiniz? Mümkünse oyunu da başka yere kurmayı deneyebilirsiniz.

Riot Vanguard'ı tekrar yükleyebilirsiniz onlar da olmazsa.

Aklıma gelen çözümlerden başka sizin için ufak bir araştırma yaptım ve şu kısayolla da oyun başlayabiliyormuş:

Bu kısayol ile de başlatmayı deneyebilir misiniz? Konumu farklıysa ona göre ayarlayabilirsiniz.

Oyunu silip yüklediğimde tuhaf bir şekilde düzeldi genede yardımın için teşekkürler.
Yönetici olarak açmayı veya açmamayı deneyebilir misiniz? Mümkünse oyunu da başka yere kurmayı deneyebilirsiniz.

Aklıma gelen çözümlerden başka sizin için ufak bir araştırma yaptım ve şu kısayolla da oyun başlayabiliyormuş:

"C:\Riot Games\Riot Client\RiotClientServices.exe" --launch-product=valorant --launch-patchline=live

Bu kısayol ile de başlatmayı deneyebilir misiniz? Konumu farklıysa ona göre ayarlayabilirsiniz.

Oyunu silip yüklediğimde tuhaf bir şekilde düzeldi genede yardımın için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı