Valorant özel çözünürlük ayarlanmıyor

Lydian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Editör, Asistan
Valorant'ta çözünürlüğümü hiçbir şekilde ayarlayamıyorum. Daha önce 22 inch TV kullanıyordum şimdi arkadaştan 75Hz eski bir monitör aldım ama hala aynı sorun var. Oyunun dosyalarından "gameusersettingsten" değiştirmeme rağmen çözünürlüğüm asla değişmiyor. Aygıt yöneticisinde de genel PnP olmayan monitör hatası var, sürücü güncelleştirme dediğimde ise sürücüler güncel diyor. Acaba ondan mı kaynaklanıyor eğer öyleyse bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntı bende de olmuştu. Baya büyük bi televizyondan küçük 60hz'lik bi televizyona bağlamıştım kasayı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işime yaradı. Bilmiyorum belki senin de işine yaraya bilir.

Aynı sıkıntı bende de olmuştu. Bayağı büyük bir televizyondan küçük 60Hz'lik bir televizyona bağlamıştım kasayı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu video işime yaradı. Bilmiyorum belki senin de işine yarayabilir.

Bunu yapmıştım daha önce şu an tekrar denedim değişen bir şey olmadı, Valorant'a girdiğimde.
3 parmak boyunda hem üstte hem altta siyah bar var.
Aynı sıkıntı bende de olmuştu. Bayağı büyük bir televizyondan küçük 60Hz'lik bir televizyona bağlamıştım kasayı.
bu video işime yaradı. Bilmiyorum belki senin de işine yarayabilir.

Ayrıca az önce driverların hepsini güncelledim bir program yardımıyla ve yine değişen bir durum olmadı...

Yeni konular

Geri
Yukarı