Çözüldü Valorant özel çözünürlük hatası

• Konuyu başlatan zndl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 34B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dostum bende kapalı zaten ama halen özel çözünürlük olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 754842
Ben Valorant'ı sildim. CSGO da 1500 saati olan biri olarak arkadaşlarım oynayalım diye çağırmıştı oynuyordum 1 ay civarı oynadım ama muhabbetine oynuyordum sarmıyordu kısacası yani. CSGO da aynı problemi yaşadım 1024x768 de oynuyordum normalde ama yeni ekran kartımda ne yapsam da sağdaki soldaki siyah barları kaldıramadım.1280x1024 oluyordu onu yaptım bende.

Ben Valorant'ı sildim. CS:GO'da 1500 saati olan biri olarak arkadaşlarım oynayalım diye çağırmıştı oynuyordum 1 ay civarı oynadım ama muhabbetine oynuyordum sarmıyordu kısacası yani. CS:GO'da aynı problemi yaşadım 1024X768'de oynuyordum normalde ama yeni ekran kartımda ne yapsam da sağdaki soldaki siyah barları kaldıramadım. 1280X1024 oluyordu onu yaptım bende.

CS:GO'da rahat 5K saatim vardır ama son maçımda 5 mevlana gelince oyunu silme kararı aldım. O sırada Valorant çıktı alışması biraz zor oldu ama hile yoktu en azından. Monitörüm yandı o arada param olmayınca idarelik 100 TL'ye monitör aldım sanırım ondan dolayı çözünürlük sorunu dönüştürücü de kullanıyorum.

Ben de aynı sorunu alıyordum, çözdüm. Rıca etsem aygıt yöneticisinden monitör kısmına tıklayıp, ekran görüntüsü alıp atar mısın?

1611428927792.png

Dosya Ekleri

• GPU Ölçeklendirme Açık.png
    GPU Ölçeklendirme Açık.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 245
  • GPU Ölçeklendirme Kapalı.png
    GPU Ölçeklendirme Kapalı.png
    429,8 KB · Görüntüleme: 281
  • Tam Ekran.png
    Tam Ekran.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 280

Yeni konular