Valorant oturum açarken bir sorunla karşılaştık hatası

MONAXİA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant hesabıma giriş yapamıyorum, hiçbir şekilde hile kullanmadım giriş yapınca üzgünüz oturum açarken bir sorunla karşılaştık lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorum. Çözümü nedir? Uygulamayı kapatıp tekrar açtım bilgisayarı yeniden başlattım olmadı.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-21_154113110.png
    resim_2023-06-21_154113110.png
    1 MB · Görüntüleme: 1.648
Son düzenleyen: Moderatör:
Ma. Jic.

Ban yemişsim dostum.

Ya da bir onarım vs var.

Ama onarım olduğunu düşünmüyorum herhalde bugün herkese toplu ban attılar Ark'da da aynı sorun var.

Bu arkadaşın yaptığı gibi yapın sorun çözülüyor.

Neden ban yedim ki hile vs. hiçbir şey kullanmadım. Ayrıca kullanıcı adını küçük yazınca da giriyor.

Arkadaşlar sorunu bende yaşadım. Bir çözüm buldum sağ üst köşede ki butona tıklayınız (Client'te hesap açık olmasına gerek yok) ve oradaki çıkış butonuna tıklayın bu işlemi 2-3 kere ben tekrarlayıp denediğimde düzeliyor bazen 1 kere yapınca aynı hatayı alıyorum ama birkaç kez yapınca sorun düzeliyor.

Dosya Ekleri

• sorun çözüldü.png
    sorun çözüldü.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 210
Arkadaşlar sorunu bende yaşadım. Bir çözüm buldum sağ üst köşede ki butona tıklayınız (Client'te hesap açık olmasına gerek yok) ve oradaki çıkış butonuna tıklayın bu işlemi 2-3 kere ben tekrarlayıp denediğimde düzeliyor bazen 1 kere yapınca aynı hatayı alıyorum ama birkaç kez yapınca sorun düzeliyor.

Kullanıcı adının sadece ilk harfini büyük yap diğerlerini küçük yaz düzelir. Ha zaten öyle yapıyorsan hepsini büyük yazarak dene düzelir.

Geri
Yukarı