Valorant oynama taktiği

Kerem/15

Hectopat
Arkadaşlar 2 gün önce 3 kişi grup arkadaşlarla Valorant indirdik ilk oynadığımda derecesiz maçta 26 kill aldım. İndirdiğimiz gün Full Valorant oynamıştık ama şimdi arkadaşlarla oynadığımızda oynayamıyorum ve derecesizde en fazla 10 kill alıyorum zorla. Taktik falan verin Valorant ascent haritasında taktik verin karakterim jett.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 gün önce 3 kişi grup arkadaşlarla Valorant indirdik ilk oynadığımda derecesiz maçta 26 kill aldım. İndirdiğimiz gün Full Valorant oynamıştık ama şimdi arkadaşlarla oynadığımızda oynayamıyorum ve derecesizde en fazla 10 kill alıyorum zorla. Taktik falan verin Valorant ascent haritasında taktik verin karakterim jett.

Aimini adamlara tut ve Mouse'un sol tuşuna bas.

İ have a achieved comedy.

İlk maç zaten kolay oluyor bende 32 kill almıştım arkadaşla oynadım zaman birisi birşey söylüyor gülüyorsun falan odaklanamıyorsun ondan oynayamıyor olabilirsin. Jett oynuyorsan Phantom gibi hızlı bir silahla oynamalısın mapin üst kısımlarına çıkıp info vererek oynamalısın.

Taktik yok elini alıştırman lazım. Sıradan değil diğer oyun moduna girip oyna. 4 olanın kazandığı oyun moduna yani. Orada hem çeşit çeşit silah verecek sana hem de kısa sürdüğü için daha fazla adamla kapışacaksın. Oyunda ses kasmak aşırı önemli çünkü ses duyup da oraya nişan alıp beklersen kafaya tek atman kaçınılmaz. Aynı zamanda Jett´in ultisini de çalış. Attığın yeteğin adam isabet etmesi aşırı önemli. Jett karakteriyle "e - q" komboları yap. Takımıma gelen jetlerin çoğu bunları kullanmıyor.

Bazen olabiliyor dostum aim oturmuyor. Öncelikle kendini kasmaman lazım. Fare hassasiyetini değiştir arada. Valorant takım oyunu sesli iletişim en önemlisi. Takım ruhu oluşup momentumu yakalarsa takım kolay kolay durdurulmaz oluyor. Ve başarısız olduğun lane 'i değiştir arada.

Biz 5 kişi giriyoruz. Taktiğimiz şu;
Omen B bölgesinde connecter ve short çıkışına smoke koyuyor. A da bekliyoruz ve Reyna duvar arkası körü koyuyor girip kuruyoruz spike'ı. Alıyoruz roundu. Her mapta sürekli rotete yaparak kazanıyoruz oyunu. Yani sağ gösterip sol vurunca tepki veremiyor rakip. Aimde önemli ama akıl oyunu yaparak maçı kazanıyorsun. Takımında mutlaka phoenix veya reyna olsun. Rakip flash ların nerden geleceğini kestiremiyor şu an. Kolayca kazanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı