Valorant oynarken bilgisayar kapanıyor

SIOBHAN

Kilopat
Valorant oynarken bilgisayar kapanıyor, sebebini anlamadım. Sorun bilgisayarımda mı yoksa oyunda mı? (Gerekirse oyunu oynamayabilirim) Oyundayken alta alınca bilgisayar kapandı. 3 günde 2 kere oldu 7-8 oyun atmışımdır en fazla. (Kasanın ışıkları gitmiyor ama klavye fare monitörün ışıkları gidiyor.)

Valorant oynarken bilgisayar kapanıyor, sebebini anlamadım. Sorun bilgisayarımda mı yoksa oyunda mı? (Gerekirse oyunu oynamayabilirim) oyundayken alta alınca bilgisayar kapandı. 3 günde 2 kere oldu 7-8 oyun atmışımdır en fazla. (Kasanın ışıkları gitmiyor ama klavye fare monitörün ışıkları gidiyor.)

Sisteminiz nedir?

Full sistemim

İşlemci: Ryzen 5 2600
Anakart:MSI B450 TOMAHAWK MAX
RAM: Corsair 2x8Gb (16Gb) 3000Mhz
Ekran Kartı: Asus Rog Strix 1660 Ti Oc
SSD:Samsung 860 Evo 500Gb
Kasa:Cooler Master MB511 +80 650W

Bilgisayarın içi tozlumu ? Kaç gün yada ay yada yıl boyunca temizlik yapmadınız ? Bunlar etki edebilir. Eğer donanımsal bir şey olmadığından kesin emin olursak, yazılımsal çözüm bulabiliriz.

Merhabalar konuyu açarken video için sanırım virüslü bir link attığımdan ban yedim. Onun açılmasını bekliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar konuyu açarken video için sanırım virüslü bir link attığımdan ban yedim. Onun açılmasını bekliyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam mecburen konu açmalısınız. Burada yardım edersek forum kurallarına aykırı gelmiş oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı