Valorant oynarken birden ekran kilitleniyor ve reset atmadan düzelmiyor

Burhan üçer

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. 5 gün önce maçtayken 3. elden birdwen ekran kilitlendi oyunun seesleri geliyor fakat ekranda en ufak hareket yok ve bu olay her PC açtığımda yaşıyorum PC resetlenmeyince düzelmiyor. Alt+F4 tarzı kombinasyonların hiçbiri çalışmıyor. Resledikten sonra akşam yatana kadar oynuyorum sabah kalkıyorum Valorant giriyorum ve yine aynı sorun. FPS normalde 120FPS alıyordum bu olay yüzünden 70 sabit oynuyorum anlamadım. PC'yi her ilk açışımda Valorant 2. 3. elde donuyor ve bu olay başka oyunlarda olmuyorum. Çözümü bilen arkadaşlar yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 de bu tarz bir sorun var bugün de başıma geldi. Özellikle Alt Tab yapınca bir anda bilgisayar donuyor ama sesler var reset atmak gerekiyor yüksek olasılıkla Windows sorunu güncelleme beklemek en iyisi.

Windows 11 de bu tarz bir sorun var bugün de başıma geldi. Özellikle Alt Tab yapınca bir anda bilgisayar donuyor ama sesler var reset atmak gerekiyor yüksek olasılıkla Windows sorunu güncelleme beklemek en iyisi.

Aynısını bende yaşadım sorun BIOS'ta yaptığınız değişiklikler. Pili çıkarıp tekrar taktığınızda BIOS eski haline döner, düzelir.

İşlemci çok ısındığından kitleniyor olabilir soğutma kısmı sağlam mı? Hem ekran kartı hem işlemci hem anakart.
Msi After Burner İle Isı Takibi Yaptım Ekran Kartı sıcaklığı 40-60 derece arası İşlemcide 40-60 derece arası

Aynısını bende yaşadım sorun BIOS'ta yaptığınız değişiklikler. Pili çıkarıp tekrar taktığınızda BIOS eski haline döner, düzelir.
Malesef Windows 10 kullanıyorum

Bios Pilini Deniyeiğim Sizi Bilgilendiririm

BİOS eski haline dönmesine rağmen bende işe yaramadı belki konu sahibinde olur ama.
Malesef Bios Pilini Tak Çıkar Yapmakta Bir İşe Yaramadı Başka Çözüm Önerisi Olan

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı