Valorant oynarken düz koşunca bile ekran takılıyor

• Konuyu başlatan lilya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 521

lilya

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ekranım 144 Hz,11. nesil i7 işlemci, RTX 3060 sistemim. Bence takılması normal değil FPS 120 ortalama. Bazen anında 90'a falan düşüyor. Bu sistemle daha iyi performans almam gerekirken oyunda aim bile koyamıyorum ne yapsam tutmadı en düşük özelliklerde oynuyorum yine de takılıyor ne yapmam gerekiyor?

Güç seçenekleri ve bazen intelin grafik destekçisini otomatik olarak kullanıyor onun ayarlarını da yapmanız gerekiyor. Gelişmiş görüntü ayarlarından kontrol eder misiniz hangi kartı kullanıyor?
1696267025926.png

şarjlı tabiki pil modunda max 20 dakika oynayabilirim :d
Başlata grafik ayarları yazın, ardından karşınıza gelen ekrandan gözat kısmına gelip aşağıda fotoğrafta belirttiğim konumdan VALORANT uzantısını ekleyin ve Yüksek Performans seçeneğini seçin;

Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame\Binaries\Win64
1696267103516.png

Güç seçenekleri ve bazen intelin grafik destekçisini otomatik olarak kullanıyor onun ayarlarını da yapmanız gerekiyor. Gelişmiş görüntü ayarlarından kontrol eder misiniz hangi kartı kullanıyor?
Eki Görüntüle 1965128
1696267140493.png

Başlata grafik ayarları yazın, ardından karşınıza gelen ekrandan gözat kısmına gelip aşağıda fotoğrafta belirttiğim konumdan VALORANT uzantısını ekleyin ve Yüksek Performans seçeneğini seçin;

Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame\Binaries\Win64
Eki Görüntüle 1965131
bu şekildeymiş zaten

Hocam öyleyse laptobun içini açın temizleyin tozlanmıştır.
SDFGBHNBGFRDEFD YEMİNLE BU GÜN TEMİZLEDİM

Yeni konular

Geri
Yukarı