Valorant oynarken durduk yere Google ve Microsoft giriş ekranı açıldı

topiainter

Picopat
Daha fazla  
Az önce Valorant oynarken bir anda oyun dondu. Alt+Tab atamadım hiçbir şey yapamadım Google açıldı ve bir sürü Microsoft hesap giriş ekranı çıkıyor anlamadım. Sonra Dosya Gezgini açıldı yine bir sürü anlamadım. PC'yi tuşundan kapatıp açtım neden olduğunu bilen veya eğer bu virüsse nasıl korunacağımı söyleyebilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Valorant oynarken bir anda oyun dondu. Alt+Tab atamadım hiçbir şey yapamadım Google açıldı ve bir sürü Microsoft hesap giriş ekranı çıkıyor anlamadım. Sonra Dosya Gezgini açıldı yine bir sürü anlamadım. PC'yi tuşundan kapatıp açtım neden olduğunu bilen veya eğer bu virüsse nasıl korunacağımı söyleyebilen var mı?

Trojan olabilme imkanı yani virüs olma olasılığı yüksektir.

@topiainter Görev Yöneticisi aç ayrıntılar kısmında bilgisayarın da ne açık olduğunu söyleyen bir kayıt defteri oradan ayrıntılı bakarsan trojani engelleyebilirisin ama gecici.

Kaspersky indirip tam tarama yap büyük ihtimalle bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı