Valorant oynarken mavi ekran hatası

tuncayylmx

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ı +200 FPS oynatabilmesine rağmen oyun kapanıyor ve birden mavi ekran yiyorum. Minidmp dosyalarımı atsam yardimci olabilir misiniz?

Gözlem yapın. Memtest'te olabilir. Ama yeni takmışlarsa bir sorun yoktur.
tekrardan hata aldım monster a pc mi verdim 2x8 ram takılı cihazıma fakat görüşme yaptığımızda 1 adet ramin hatalı oldugunu tespit etmişler ve onu değiştirmişler ama ben diğerininde hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü hatanın adı memory menagement yarın tekrardan bayiye götürücem bakalım noolacak yardımınız için teşekkürler

tekrardan hata aldım monster a pc mi verdim 2x8 ram takılı cihazıma fakat görüşme yaptığımızda 1 adet ramin hatalı oldugunu tespit etmişler ve onu değiştirmişler ama ben diğerininde hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü hatanın adı memory menagement yarın tekrardan bayiye götürücem bakalım noolacak yardımınız için teşekkürler
Memtest yapın.

memtest yapmadım. Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
bu şekide dosyaya erişebiliyormusunuz?

Memtest yapmadım. Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer

Bu şekide dosyaya erişebiliyor musunuz?

Eriştim. Şuna eminim ki şu an sorun diskte veya diskteki sanal bellekte. Bilgisayarda kaç disk var? Olan disklerin HD Tune ile Health sekmelerini paylaşabilir misiniz? Bilgisayardaki USB belleğini çıkartın. Ayrıca mavi ekran almamak için. Son dosyayı inceler misin? @Enes3078 Bana disk sorunu gibi göründü.

Eriştim. Şuna eminim ki şu an sorun diskte veya diskteki sanal bellekte. Bilgisayarda kaç disk var? Olan disklerin HD Tune ile Health sekmelerini paylaşabilir misiniz? Bilgisayardaki USB belleğini çıkartın. Ayrıca mavi ekran almamak için. Son dosyayı inceler misin? @Enes3078 Bana disk sorunu gibi göründü.
laptop kullanıyorum ve diskini sökmem sanırım imkansız teknik servise dediğinizi iletsem inceleme yaparlarmı?
laptop kullanıyorum ve diskini sökmem sanırım imkansız teknik servise dediğinizi iletsem inceleme yaparlarmı?
hd tune programı ile bilgisayarıma sağlık testi mi yapmalıyım

hd tune programı ile bilgisayarıma sağlık testi mi yapmalıyım
bilgisayarıma herhangibi bir usp belleği takılı değil tek bir ssd var

Geri
Yukarı