Valorant oynarken PC kapandı

West07

Femtopat
Daha fazla  
Hafta sonu diye Valorant oynayayım diye oyuna girdim, ilk maçta sıkıntı yoktu ikinci maçta yüksek ping ve düşük istemci hatası verdi sol üst köşede. Sonra PC kapanıp tekrar açıldı. İlk defa geldi başıma.

Hafta sonu diye Valorant oynayayım diye oyuna girdim, ilk maçta sıkıntı yoktu ikinci maçta yüksek ping ve düşük istemci hatası verdi sol üst köşede. Sonra PC kapanıp tekrar açıldı. İlk defa geldi başıma.

MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol edin, ve sistemini yazar mısın?

MSI Afterburner sürekli açık
Sıcaklık değerlerinin sürekli kontrol ederim ekran kartı 40 derce işlemcide 52 derece hata ekran kartından suphelnip furmark soktum 15 dk bir sıkıntı olmadı
Sistem özellikleri
İşlemci r5 2600
Ekran kartı MSI armor Gtx 1060
Anakart MSI tomahawk max b450
PSU fsp hyper k 600 w
MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol edin, ve sistemini yazar mısın?
Sıcaklık değerlerinin sürekli kontrol ederim ekran kartı 40 derce işlemcide 52 derece hata ekran kartından suphelnip furmark soktum 15 dk bir sıkıntı olmadı
Sistem özellikleri
İşlemci r5 2600
PSU fsp hyper k 600 w
Sistem? Çok ısınmıştır.
Sistem özellikleri
İşlemci r5 2600
PSU fsp hyper k 600 w
MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol edin, ve sistemini yazar mısınız
Olay görüntüleyici

Dosya Ekleri

• IMG-20210327-WA0002.jpg
    IMG-20210327-WA0002.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Geri
Yukarı