Valorant oynarken sistem kapanıyor

safrapgangsman

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim bugün bilgisayarım geldi ancak Valorant oynarken aniden bazen Windows mavi ekran çıkıp sorunla karşılaştı deyip yeniden başlatılıyor. Bazen ise direkt oyundan hatasız atıyor ve bazen oyundan atarken bildirim geliyor. System errors diye, bunun bir çözümü var mıdır lütfen cevaplayın

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde "360 Total Security" kurulu mu?

Eğer varsa bu program Valorant'ın açılmasını sıkıntıya sokuyor. Denetim masasından kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlayıp girmeyi deneyin. Eğer yoksa diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.

log dosyası lazım oradan arızayı anlayabiliriz. Sistem bilgilerini paylaş. İşlemci ısısından dolayı kapanıyor olabilir, veya ram arızasıda olabilir, log dosyasını paylaşırsan anlarız.

Sistemde "360 Total Security" kurulu mu?

Eğer varsa bu program Valorant'ın açılmasını sıkıntıya sokuyor. Denetim masasından kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlayıp girmeyi deneyin. Eğer yoksa diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Minidump dosyası var mı bazı arkadaşlar ordaki loglardan sorunun ne olduğunu söyleyebilir.

Fanları yavaş oyun oynuyorum sistem sorun ile karşılaştı deyip kapanıyor oyun indirirken de aynı.
R3 3200G.
GT 730.
8 GB RAM 3000MHz.
240GB SSD.

061321-9156-01.dmp dosyasını indir - download önceki konularda minidump at demişsiniz alın.

Memtest86 ile belleklerini test et.
Sistemde hangi antivirüsü kullanıyorsun? Hataya bu AV sebep olmuş olabilir.
CMD kısmına SFC /scannow komutunu yazmayı dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vega 8 GT730'dan daha güçlü. İşlemcinin grafik birimi daha yüksek FPS verir.

sorunun ram kaynaklı olabilir,
Memtest86 ile belleklerini test et.
Sistemde hangi antivirüsü kullanıyorsun? Hataya bu AV sebep olmuş olabilir.
CMD kısmına SFC /scannow komutunu yazmayı dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vega 8 GT730'dan daha güçlü. İşlemcinin grafik birimi daha yüksek FPS verir.
bu rehberi kullanarak ram'lerini test et ve sonuçlarını bizimle paylaş.

Geri
Yukarı