Valorant oynarken sürücüsü çöktü hatası

Furkan scofield

Hectopat
İyi akşamlar, az önce Valorant oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü hatası aldım ve siyah ekran yedim. Ondan sonra ekran kartına zarar gelmemesi için düşük performans mı güvenli mod mu? Onun gibi uyarı geldi. Bu ilk kez oluyor internette gördüm çözüm videoları vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi benim asıl sorum şu; hata Valorant'ta mı yoksa bir sıkıntı mı var? Bu teknik konulara hiç hakim değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücün güncel değilse DDU ile kaldırıp güncel sürümü yükle eğer güncel sürücü kullanıyorsa yine DDU ile kaldır ve güncelini tekrar kur.

İyi akşamlar, az önce Valorant oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü hatası aldım ve siyah ekran yedim. Ondan sonra ekran kartına zarar gelmemesi için düşük performans mı güvenli mod mu? Onun gibi uyarı geldi. Bu ilk kez oluyor internette gördüm çözüm videoları vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi benim asıl sorum şu; hata Valorant'ta mı yoksa bir sıkıntı mı var? Bu teknik konulara hiç hakim değilim.
RX 500 serisinde driver hataları fazlaca baş gösteriyor. WHQL olan driver kullanmıyorsan daha da fazla oluyor.

Ekran kartı sürücün güncel değilse DDU ile kaldırıp güncel sürümü yükle eğer güncel sürücü kullanıyorsa yine DDU ile kaldır ve güncelini tekrar kur.
az önce normal bi şekilde sitesinden güncel sürümü indirdim ddu kullanamdan bi sorun olur mu ?

az önce son sürümü indirdim şimdi ben ddu ile daha demin indirdiğim sürücüyü silip tekrar mı indiriyim öyle de yaparsam bundan önceki driver kalmış olmaz mı ? yoksa bütün driverları mı siliyor yardımcı olursanız cok sevinirim

Son düzenleme:
Az önce normal bir şekilde sitesinden güncel sürümü indirdim DDU kullanamdan bir sorun olur mu?

Az önce son sürümü indirdim şimdi ben DDU ile daha demin indirdiğim sürücüyü silip tekrar mı indireyim öyle de yaparsam bundan önceki driver kalmış olmaz mı? Yoksa bütün driverları mı siliyor yardımcı olursanız cok sevinirim.

DDU ile driverı direkt silersin sonra en güncelini tekrardan indirirsin.

Geri
Yukarı