Valorant oynayacak arkadaş arıyorum

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
Güncel rankım Gold 2, plat olmak istiyorum. Bu serüvende bana yardım edecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Fazla bir şey beklemiyorum elosunun hakkını verse kötü oynamasa mikrofonu ve Discord'u olsa yeterli. Valorant oynamayıp sohbet etmek isteyen de yazsın fark etmez Discord: otizmliessekkacakcisi
Yaş 13.

Güncel rankım Gold 2, plat olmak istiyorum. Bu serüvende bana yardım edecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Fazla bir şey beklemiyorum elosunun hakkını verse kötü oynamasa mikrofonu ve Discord'u olsa yeterli. Valorant oynamayıp sohbet etmek isteyen de yazsın fark etmez Discord: tizmliessekkacakcisi
Yaş 13.
tam arkadaşlık isteği atmaya karar vermiştim ki nickini okudum :D Tehlikeli bir nick

Arkadaşlar kaç kere burada DC veya Valorant ID'si versem ban yedim kısa süreliğine. Sosyal dışı iletişim olarak görülüyor. Dikkatli olun. Ama bu ban olayına rağmen böyle başlık açılmasına da izin veriyorlar. O da bir çelişki gibi benim için. Yoksa ben de zamanında çok ihtiyaç duymuştum. Şimdi oyundaki arkadaş ortamı yavaş yavaş oturdu. Gerek kalmadı.

Arkadaşlar kaç kere burada DC veya Valorant ID'si versem ban yedim kısa süreliğine. Sosyal dışı iletişim olarak görülüyor. Dikkatli olun. Ama bu ban olayına rağmen böyle başlık açılmasına da izin veriyorlar. O da bir çelişki gibi benim için. Yoksa ben de zamanında çok ihtiyaç duymuştum. Şimdi oyundaki arkadaş ortamı yavaş yavaş oturdu. Gerek kalmadı.
Kuralları ihlal eden birşey yapmadım oyun arkadaşı kategorisine konu açtım discord verdim ama ona da birşey olmaz 2 saat ban yerim en fazla

Yeni konular

Geri
Yukarı