Valorant oynayanlar CS2'ye geçmeyi düşünüyor mu?

Tamamda zevklere laf etmedim ki sen neden konuyu oraya çektin anlamadım?

Onlar koşarak HS atmaya devam etsin biz kaliteyi oynayalım yani CS 2.

Hocam bu mesajınızdan Valorant'a olan nefretiniz belli oluyor. Valorant daha arcade ve eğlence odaklı bir deneyim sunuyor. CS ise daha gerçekçi bir deneyim sunmakta. Valorant'tan CS'nin gerçekçiliği, CS'den Valorant'ın arcade havasını beklemek saçma.

Güncellemeyi deneyimledim ve şimdilik aman aman bir şey yok. Genel olarak her şey görsellik üzerine yapılmış ve CS:GO sevmeyen adam CS2'yi yine sevmeyecektir. Smoke başta çok hoşuma gitmişti, çok güzel taktik olur bundan diye düşünmüştüm ama AUG ile mermi boşaltıp yine de adam gibi delik açamayınca hayal kırıklığına uğradım. Kısaca CS'den Valorant'a geçenlerin CS'ye geçmesi için pek bir sebep göremiyorum. Yine de Valve daha fazla yenilik geleceğini söyledi. Nihai kararı yazın veririz.

İnsanların farklı zevkleri olabileceğini anlamamanız hala komik. İki oyun da başarılı oyunlar fakat niyeyse her iki oyunun kitlesi de CS/Valorant başarılı diye kudurup karşı tarafa saldırıyor resmen. Bırakın şu işleri. Hangisi size hitap ediyorsa onu oynarsınız.

Hocam mermiler zaten smoke icini degil yanlarini deliyor diger turlu her raund biri negev alir smokelari tarardi.

Eski CS:GO oyuncusu olarak hilelerden veya tıklamama rağmen ateş etmeme (düşük tickrate) vb sebeplerden CS:GO'yu bırakmıştım.
CS2 ile beraber şu an aktif olarak Valorant oynayan ben tekrar CS'ye dönmeyi düşünüyorum benim gibi düşünenler var mı?
Var hocam ben de düşünüyorum. Zaten bıçakları falan satmamistim. Tekrardan başlarım büyük ihtimalle.

Onlar koşarak HS atmaya devam etsin biz kaliteyi oynayalım yani CS 2.
CS de daha çok koşarak vurma var aslında , lucky shot dediğimiz olayı ben CS de çok daha fazla yaşadım. Ama en azından silahların belli bir spray patternleri var.

CS:GO'dan hiçbir farkı yok. Çok hardcore oynayan insanlar dışındaki insanlar için yenilikler pek önemli değil. Valorant oynayıp CS:GO oynamayan birini de kendisine çekecek bir şey de yok. Valorant oynamaya devam.

Eskisi kadar hile olmaz ve aga tayfa ile oynamaya karar verirsek seçkin hesap bile alırım.

Eski CS:GO oyuncusu olarak hilelerden veya tıklamama rağmen ateş etmeme (düşük tickrate) vb sebeplerden CS:GO'yu bırakmıştım.
CS2 ile beraber şu an aktif olarak Valorant oynayan ben tekrar CS'ye dönmeyi düşünüyorum benim gibi düşünenler var mı?
CS'ye 2 sene önce şans vermiş ve prime üyeliğim olmadığı için hilelerin vs. attığı maçlara denk geldiğimden oyunu silmiştim. Bana hileler ile oynamak istemiyorsan prime al diyenler bile olmuştu ki bu bana çok saçma gelmişti. ( Oyunun belli bir kısmını ücretsiz yapıp onlara çöp gibi davranmak çok mantıksız geliyor ) Ondan sonra valorant çıktı ona sardım vs vs. 6 aydır valorant'a da düzenli girmiyorum. Neyse konuya dönecek olursak; geçen arkadaş çok ısrar etti CS indirdim ve çoğu oyunda 5-30 ping alan ben CS'de 70-100 ping alıyordum. Eğer bu gelecek yeni sistemde hilelerde ve pingimde gelişme görürsem biraz sararım, oyun akarsa seçkinde alıp şans verebilirim.

Geri
Yukarı