Valorant oyun arkadaşı arıyorum

TORHSTEM

Picopat
Daha fazla  
Valorant'ı çok kötü oynuyorum ve bana taktik lazım, bana oyun içinde yardım edebilecek birisi olursa çok sevinirim ancak kendimi nasıl geliştiririm konu bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu en az 10 gün uygula
+
Valorant Türkiye DC sunucusuna girebilirsin

1- oyunda kaç saatin var? Daha ilk defa oynuyorsan kotu oynaman normaldır. Karsına smurf gelıyordur.

2- DPI ve oyun ıcı sens ın nedir? Biliyorum herkesın hassasıyetı kendıne güzel ama çok yüksek hassasiyet ile oynaman oyunu zorlastırabılır. Kendi hassasiyetine alıştıysan onun ıle ıyı olmaya gayret et. Süreklı hassasıyet değiştirip durma bu senın aımını daha cok bozar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu en az 10 gün uygula.
+
Valorant Türkiye DC sunucusuna girebilirsin.

1- oyunda kaç saatin var? Daha ilk defa oynuyorsan kotu oynaman normaldır. Karsına smurf gelıyordur.

2- DPI ve oyun ıcı sens ın nedir? Biliyorum herkesın hassasıyetı kendıne güzel ama çok yüksek hassasiyet ile oynaman oyunu zorlastırabılır. Kendi hassasiyetine alıştıysan onun ıle ıyı olmaya gayret et. Süreklı hassasıyet değiştirip durma bu senın aımını daha cok bozar.

Oyunda 10 saatim falan var, hassasiyet konusundada daha zaten yeni olduğum için sıkıntı yok sence en iyi hassasiyet nedir? Ne de olsa ağaç yaş iken eğilir.

Oyunda 10 saatim falan var, hassasiyet konusundada daha zaten yeni olduğum için sıkıntı yok sence en iyi hassasiyet nedir? Ne de olsa ağaç yaş iken eğilir.

E sporculara falan bakarsan genelde düşük kullanırlar. Mousepadine göre yuksek ya da düşük tutabilirsin YouTube'da bazı vıdeolar var ne kadar yardımcı olur bılmıyorum.
Daha oyunda yenısın alışana kadar oynaman lazım.

Sana önerim aim sürekli ortada/yerde veya cok fazla hava da olmasın Adamın cıkabılecegı yerlere ve kafa hizasında olsun. İyi oynayanların vıdeolarını ızlersen demek ıstedıgımı anlarsın.

Son olarak her gördüğün adamı tarama. One tap atmaya calıs zaten karsındakı rakıp dusuk elolarda cogunlukla eğılıp sıkacaktır bunları vurman kolay olur. Sağ sol kombınasyonları ıle kafaya sık yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı