Valorant oyun arkadaşı

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Evet arkadaşlar, meşhur Valorant kitlesi yüzünden hala demir üçüm. Adamın maç ortasında sıfır killi var A'yı bana salın diyor ve sonrada diyor ki; "Spike girdim elim alışmadı, ben de dereceli girdim" Sage'miz var Raze'nin bombalarından geri kaçmak yerine daha ileri giderek bombadan kurtulmayı deniyor. Reyna desen zırt diye ajanı kilitleyip AFK kalıyor. Çıkacağı yeri adamların kestiğini bilmelerine rağmen cumburlop dalıyorlar. Adamın elinde Odin var görmeden tarıyor çıkacağımız yeri, bizimkiler de birbirini bloklaya bloklaya Spectre ile adamın önüne çıkıyor. İkisi de ölüyor tabii. Sadece demirler değil, bronzlardan da oynamasını bilmeyenler çok var. Adama saygı duyup, "Reyna'yı iyi oynar mısın, iyiysen sen al" dedim ve adam 7 kill aldı.

Özellikle demirken rank atlamak imkansız gibi gerçekten. Kötü bir oyuncu değilim ama çok da iyi değilim. Bir demirden bekleyeceğinizin fazlasıyım.
Derecesiz bir hesabım var, rekabetçi girilebiliyor. O 20 maçı tamamlamıştım yani. Kanser olmayan bir arkadaşa bir arkadaşa o hesabın bilgilerini versem, oynasak diyorum. O hesabı vermemin nedeni büyük ihtimal bronz üçten fazlası olacağınızdan dolayı.

Kendim elmas 1'im. O eloda ilk olarak oyunu iyice öğrenmeyi, ardından en önemlisi bireysel olarak aiminizi geliştirin. Demir liginden çıkmak için diğer yüksek ligler gibi takıma ihtiyacınız yok açıkcası. Aim yeterli ciddi diyorum :).
Size katılıyorum, bence en büyük hatam adamlara güvenip Reyna'yı salmak oluyor. Adam alıyor ama oynayamıyor. Mesajı okuduktan sonra size katıldığımı, aım geliştirmem gerektiğini düşündüm. Derecesiz maç girip sadece kafaya odaklandım. Ascent'te midde Vandal ile headlarımı görünce hile olduğumu sandılar. Birkaç gün derecesiz atıp sadece aım üzerine oynayacağım. Yaptığım haatları düzelteceğim, dediğiniz gibi bu eloda sadece aım gerekli. Bir de bazı haritalarda özellikle de savunmada yerimi, nerede ne yapacağımı seçemiyorum. Kısacası yerleşemiyorum. Bu hatamı da düzelteceğim. En büyük hatam kanser takıma güvenmek oldu.

Son düzenleme:
Size katılıyorum, bence en büyük hatam adamlara güvenip Reyna'yı salmak oluyor. Adam alıyor ama oynayamıyor. Mesajı okuduktan sonra size katıldığımı, aım geliştirmem gerektiğini düşündüm. Derecesiz maç girip sadece kafaya odaklandım. Ascent'te midde vandal ile headlarımı görünce hile olduğumu sandılar. Birkaç gün derecesiz atıp sadece aım üzerine oynayacağım. Yaptığım haatları düzelteceğim, dediğiniz gibi bu eloda sadece aım gerekli. (Demirlere güvenmeyeceğim)

Vallahi benim rankım çok yüksek olduğundan mı bilmiyorum fakat demir eloda cypher alıyorum gene vuramıyorlar :D. Biraz garip insanların olduğu fakat bir o kadar da zevkli bir elo :D. Ama çabucak çıkarsınız merak etmeyin :).
Bu arada aim geliştirmek için bence derecesiz girmeyin. Aim geliştirmek için zaman kaybı açıkcası. Daha çok ölüm maçı girip bot vurmak ya da aim lab, kovaak tarzı yerlerde aim geliştirmek daha iyi olacaktır :).

Kendim elmas 1'im. O eloda ilk olarak oyunu iyice öğrenmeyi, ardından en önemlisi bireysel olarak aiminizi geliştirin. Demir liginden çıkmak için diğer yüksek ligler gibi takıma ihtiyacınız yok açıkcası. Aim yeterli ciddi diyorum :).
Söylediğiniz mantıklı, fakat demir kitlesinin önüne geçilmiyor. 1 gündür neredeyse hiç durmadan aim çalışması yaptım, ölüm-kalım müsabakalarında iyi derecelere geldim. Ardından bir dereceli maç atayım dedim ve hayır, olmuyor! Gayet iyi oynayıp ace bile atmama rağmen kanser ve değim yerindeyse gerizekalılar yüzünden oyunları kaybediyoruz. Bir akıllı rushlayıp bombayı düşürdü, diğer akıllı da biz bombayı alacakken bomba ile aramıza duvar kurmaz mı? Bir de adama arka bakmasını söyledim ve bakmadı. En son hepimiz arkalandık ve eli kaybettik. Niye dediğimi yapmadığını sorduğumda ise "ben de kill istiyomm" diye yazdı. Dereceli maçtasın ve eli kaybetme pahasına kill almaya oynuyorsun. Üstüne üstlük sadece arkaya baksaydı zaten kill sayısı da fazla olacaktı. Demin oynadığım bir oyunda ise adam sırf grubuna katılmadım diye maç boyunca bana şok oku attı. Bir maçta da 3 afk vardı takımımızda, oyunun yarısını 5 vs 2 oynayarak geçirdik. Bezdirdiler be! Ciddi ciddi ağlıyorum şu anda. Tek kelimeyle lanet olsun emin olun ki geçilmesi en zor rütbe Demir. Haftaya bir laf anlamaz heriflere küfür etmekten ban yiyorum.
Artık gerçekten bıktım.
Pes etmeyeceğim.
@MrPeedro Pes etmeyeceğim dedim ve etmedim. Uzun zamandır rank girmedim. Derecesiz oynadım. Bazı değişiklikler yaptım, özellikle de aim üzerine. Dün dereceli girmeye başladım ve Demir 3'ten de düştüğüm Demir 2 liginden 1 günde Bronz 2'ye ulaştım. Sadece aim yetmiyor ama bu elolarda bireysel takılmak en mantıklısı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı