Valorant oyun arkadaşı

Hocam benim tavsiyem oyun arkadaşını oyunda bulmanızdan yana. Bir iki maça girin ve iyi oynadığını düşündüğünüz veya muhabbeti iyi olan insanlarla oynamaya devam edin. Bu şekilde arkadaş listemde 60-70 kişi var. Hiç birinin adını bilmem ama hepsi iyi insanlardır.

İnsanların zevkleri farklı olabilir, kimseyi yargılayamazsınız isteyen istediği PP'yi koyabilir kimsenin PP'si yaşını göstermez, belki çok önceden koymuştur belki değiştirmek istemiyordur, polemiğe girmeyin.
Aynen öyle, keyfi bir durum. Ben de profilime ekran kartı fotosu koydum. Canım onu koymak istedi koydum, 25 yaşındayım. Yargılamak hoş değil insanları. Neyse konuyu daha fazla kirletmeyelim. Ben de oyunda bulunmasından yanayım oyun arkadaşının.

İnsanların zevkleri farklı olabilir, kimseyi yargılayamazsınız isteyen istediği PP'yi koyabilir kimsenin PP'si yaşını göstermez, belki çok önceden koymuştur belki değiştirmek istemiyordur, polemiğe girmeyin.
Bu söyleyeceğim şeyi kötü bir anlamda söylemiyorum. Yanlış anlamayın.
Okusanız biraz? Başkaları yaşını küçük görebilir diye söyledim. Siz de burda yargılamayın diyorsunuz. Belki biraz daha düzgün okusanız daha iyi olabilir.

Okusanız biraz? Başkaları yaşını küçük görebilir diye söyledim. Siz de burda yargılamayın diyorsunuz. Belki biraz daha düzgün okusanız daha iyi olabilir.
Arkadaşın sorduğu soruyla senin verdiğin cevap birbirinden çok farklı, sen açılan konuyu dikkatli oku bir dahakine daha alakalı cevaplar ver.

Arkadaşlar, malum Valorant'ta fazla veletler geliyor, sabite ediyorlar falan falan, 7 gün asıl hesabımda rekabetçi banı var. Ben de smurf açtım o hesabımda rekabetçi açacağım 8 maçım kaldı düzgün küfür etmeyen biri lazım oyun oynayacak daha doğrusu bir takım lazım.
  • Yaş 15.
  • Mikrofon var.
  • DC var.
  • DC: Orionn#1015
  • Asıl hesabım bronz.

Şu anda küçüksün zaten :D

Geri
Yukarı