Valorant oyun içerisine bir türlü girmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Meiru

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX570
Anakart
A320M
Arkadaşlar Valorant'ta herhangi bir maça girdiğimde bir türlü yüklenmiyor oyun kalıyor ekranda uzun süre geçtikten sonra bir ihtimal geliyor. Çözümü nedir bilen var mı?

Şu ana kadar denediklerim: Cloudflare DNS'den Google DNS'e geçtim.
GPU driver güncelledim.
Windows Update'lerini yaptım.

Fakat çözüm olmadı.

Önce Vanguard güzelce sil. Daha sonra gizli klasörleri açık hale getirip şu yola git. C:\Users\kullanıcı adın\AppData\Local
Buradan Riot Games ve Valorant klasörünü komple sil. Bu işlemleri yaptığın zaman bilgisayarı yeniden başlat. DNS ayarlarını otomatik hale getir. Windows ayarlar üzerinden Ağ bağlantısını sıfırla. Ekran kartı driver'ınıda DDU programı ile Windows güvenli mod aç sil, ve sonra güncel driver yükle. Bir de bu şekilde dene bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önce Vanguard güzelce sil. Daha sonra gizli klasörleri açık hale getirip şu yola git. C:\Users\kullanıcı adın\AppData\Local
Buradan Riot Games ve Valorant klasörünü komple sil. Bu işlemleri yaptığın zaman bilgisayarı yeniden başlat. DNS ayarlarını otomatik hale getir. Windows ayarlar üzerinden Ağ bağlantısını sıfırla. Ekran kartı driver'ınıda DDU programı ile Windows güvenli mod aç sil, ve sonra güncel driver yükle. Bir de bu şekilde dene bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı