Valorant oyunda ani droplar oluyor

Resul Demirci

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sistemim Valorant için gayet iyi olmasına rağmen oyunda son zamanlarda ani droplar yaşıyorum. Fakat bu droplar olduğunda FPS, ping, sıcaklık vs. değererini kontrol ettiğimde her şey normal gözüküyor. Anakartım MSI Pro B760-M Pro serisi iki gün önce BIOS güncellemiştim. BIOS güncellemesi ile alakalı olabilir mi acaba?

Teşekkürler.

Aynı sorunu yaşadığını söyleyen bir arkadaşım var. Konuyu takipteyim. Sistemi de uzay mekiği gibi ve sadece Valorant'ta yaşıyor bu sorunu.

2 gündür aynısını yaşıyorum. Sadece bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Sistemim uzay mekiği. Son zamanlarda sadece ekran kartı güncellemesi yaptım. Bu işte bi terslik var..

Oyunu bugün güncelleyip bir 30-40 dakika oyun attım hiç drop yaşamadım. Oyunla ya da güncelleme ile alakalı olmadığını söyleyebilirim.

Bende de KC3000 var, işlemci 5700X3D, ekran kartı RTX 4070, RAM 2x16 GB.
bana da arada oluyor. hatta takım arkadaşların sesini oyun boyunca duyamıyorum, bu droplar olunca. Dediğim gibi fps, ping sıcaklık değerleride normal gözüküyor. Çözemedim bir türlü

Bana da arada oluyor. hatta takım arkadaşların sesini oyun boyunca duyamıyorum, bu droplar olunca. Dediğim gibi fps, ping sıcaklık değerleride normal gözüküyor. Çözemedim bir türlü

Bağlantı ile alakalı olabilir mi? Bir keresinde internet uzun süre olmadığı için telefonu bağlayarak kullanıyordum 1-2 oyun oynayayım dedim kaymaktan takılmadan saçmalıyordu oyun.

Geri
Yukarı