Valorant oyundan atıyor

lensi

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'a giriyorum oyundan atıyor ( hata oyun baglantısı koptu tekrar baglantı kurmak için işlemciyi yeniden başlatın val 5. )
Diyor oyundan cıktıktan sonra ( Riot Vanguard encountered an error would you like to upload a crash report to Riot? ) yazısı cıkıyor.
Sorunu nasıl cozebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard'ı silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. Oyuna gireceğiniz zaman Riot istemcisi tekrar yükler Vanguard'ı. Hizmetlere girip Vgc'nin başlamasını otomatik yapın. Ondan sonra oyunun önceliğini yükseğe çekiyorsanız önceliği ayarlamayıp oyuna girmeyi deneyin. Bu aynı hatayı alıyorum, sistemim düşük olduğundan dolayı oyundan atıp aynı hatayı veriyor. Sizin sisteminiz Valorant için yeterli mi?

Vanguard'ı silip yüklemeyi deneyebilirsiniz. Oyuna gireceğiniz zaman Riot istemcisi tekrar yükler Vanguard'ı. Hizmetlere girip Vgc'nin başlamasını otomatik yapın. Ondan sonra oyunun önceliğini yükseğe çekiyorsanız önceliği ayarlamayıp oyuna girmeyi deneyin. Bu aynı hatayı alıyorum, sistemim düşük olduğundan dolayı oyundan atıp aynı hatayı veriyor. Sizin sisteminiz Valorant için yeterli mi?
sistemim yeterli. sanırım dedigini yapıcam

isabet olmuş bu sebeple bırakman en doğru karar olur.
ne bırakması reis sistemi yeni satın aldım 2 3 ay oynayıp sistemi kenara mı koyim o kadar para verdik :D

Yeni konular

Geri
Yukarı