Valorant Packet loss, ping sorunu

efe41

Decapat
Merhaba, konunun adındaki gibi Valorant'ta packet loss ve ping sorunu yaşıyorum, Türk Telekom kullanıyorum ve modemden Ethernet çekiyorum, ilk soru: Valorant'ta Packet Loss ardından gelen ping, ping ardından gelen lag sorunu çözümü, ikinci soru: Modemden bana gelen Ethernet kablosunun modemdeki takılı yeri interneti (pingi) etkiler mi?

Valorant'ta Ttnet kullanan çoğu kişinin pingi fazla nedenini bende bilmiyorum. Azaltmak için Denetim Masası > Ağ ve İnternet > Ağ ve paylaşım merkezine gelerek Ethernete tıkla Özellikler'e git Microsoft ağları için İstemciyi seç ve yapılandır de sonra gelişmişe gel ve enerji tasaruflu Ethernet devre dışı yap Yeşil Ethernet devre dışı yap Power Saving mode devre dışı yap sonra tamam a bas bilgisayar 1 2 saniye afallayacak sonra eski haline geri gelecek sonra ethernet > özelliklerden ipv4 ayarına gir ve dns i 1.1.1.1 1.0.0.1 şeklinde yap bu ciddi hızlandırır. Ayrıca Ethernet kablosunu ethernet üzerinde istediğin yere takabilirsin hiçbir değişiklik olmaz. İyi forumlar

Valorant'ta Ttnet kullanan çoğu kişinin pingi fazla nedenini bende bilmiyorum. Azaltmak için Denetim Masası > Ağ ve İnternet > Ağ ve paylaşım merkezine gelerek Ethernete tıkla Özellikler'e git Microsoft ağları için İstemciyi seç ve yapılandır de sonra gelişmişe gel ve enerji tasaruflu Ethernet devre dışı yap Yeşil Ethernet devre dışı yap Power Saving mode devre dışı yap sonra tamam a bas bilgisayar 1 2 saniye afallayacak sonra eski haline geri gelecek sonra ethernet > özelliklerden ipv4 ayarına gir ve dns i 1.1.1.1 1.0.0.1 şeklinde yap bu ciddi hızlandırır. Ayrıca Ethernet kablosunu ethernet üzerinde istediğin yere takabilirsin hiçbir değişiklik olmaz. İyi forumlar
Hocam hangisi ya

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-17 214509.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-17 214509.png
    105,5 KB · Görüntüleme: 505
Yok mu şu sorunu cözen Allah'ın kulu ya paramızla rezil oluyoruz her şey normal görünüyor fakat oyunda mermiler gitmiyor takılıyor vs.

Bende de aynı aylardır uğraşıyorum çözemedim diğer oyunlarda olmuyor ama en çok oynadığım oyunda mermiler geç gidiyor,delay mıdır input lag mıdır ne haltsa,oyunun ismini vermek istemiyorum Valorant değil ayrıca ben de TTNET kullanıyorum. Sorunun sebebini ve çözümünü bilen biri söylesin lütfen.Yüzlerce ayar denedim tüm günümü bu soruna verdim nerdeyse ama çözülmüyor sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı