Çözüldü Valorant "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

d1ablo

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Network Engineer
Merhaba değerli Technopat üyeleri,

Yaklaşık 12 saat önce bir pazaryeri üzerinden Acer Nitro 5 aldım, hemen yükseltmelerimi tamamladım. Windows 11 olarak işletim sistemli bir şekilde geldi. Gelince oyunda performans testi yapabilmek adına giriş sağladım. RAM'ler Dual çalışıyor, işlemci ve ekran kartı da sorunsuz olarak çalışmasını sürdürüyordu. Tabii oyuna girmeden önce 2-3 saat kadar internette gezdim. Bir sorun yoktu.

Oyuna girdim ve ölüm kalım savaşı modunda denemeye başladım. Sürekli olarak aynı dakika, aynı sahne ve aynı zaman aralıklarında yukarıda belirttiğim mavi ekran hatasını almaya başladım. BIOS güncelledim, RAM'leri tek tek denedim fakat çözüm üretemedim.

Minidump dosyasını ek tarafına iletiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun diyelim.

Sorun direkt Vanguard kaynaklı, korkmayı gerektirecek bir durum yok.

Ayrıca bir tane kimlik çıkıyor.

Kod:
USB\VID_258A&PID_002A

Bu kimliğe dair sürücüyü daha önceden çözdüğüm bir konuda vermiştim.

Buradan indirebilirsiniz.
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun diyelim.

Sorun direkt Vanguard kaynaklı, korkmayı gerektirecek bir durum yok.

Ayrıca bir tane kimlik çıkıyor.

Kod:
USB\VID_258A&PID_002A

Bu kimliğe dair sürücüyü daha önceden çözdüğüm bir konuda vermiştim.

Buradan indirebilirsiniz.

Çözüm
Sürücüyü yükledim. Vanguard'ı sildim ve tekrar yükledim. Ardından Update Logs kısmından Update edip tekrardan oyuna girdim. Bu sefer ölüm kalım yerine "Spike'a Hücum" modunda 3-4 oyun oynadım. İlk başta çıkmayan yetkilendirme mesajı önüme çıktı (Microsoft Defender.) ve onayladım. Şu anda Ölüm Kalım Maçı da dahil sorunsuzca oyunum ilerlemekte. Sorunu bu şekilde çözdüm. İyi forumlar!

Yeni konular

Geri
Yukarı