Valorant performansını geliştirme

İşletim sistemi
Windows 10

Aquarius42

Decapat
Öncelikle hayırlı ramazanlar. Başlıkta da yazdığı gibi Aim Lab performansım çok iyi ancak Valorant'ta gelince adam zor vuruyorum. 35 FPS oynuyorum, 5 senelik kablosuz bir mouse kullanıyorum. Sizce Valorant performansımı geliştirmek için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fps düşüklüğü ne kadar iyi olursanız olun bir süre sonra taze ve yumuşak bir oyun deneyimi sunmadığı için sizi etkilemeye başlayacaktır. Ancak elbette dereceli oyun girmeden önce, en az 3 kez TDM maçı bitirmenizi, Alıştırma haritasında 100-300 arası bot öldürmenizi ve refleks çalışmanız sizin yararınıza olur. Güzel bir hazırlık ile maçlardan keyif alabilirsiniz...

İyi forumlar.

Her oyunun aim deneyimi aynı değil, o oyunda gelişmek istiyorsanız bol bol oynamanız gerekiyor. Ayrıca FPS oyunlarında FPS'in 60 ve üstü olması çok önemli, FPS değerinizi yükseltmek için bir çözüm bulun.

Öncelikle hayırlı ramazanlar. Başlıkta da yazdığı gibi Aim Lab performansım çok iyi ancak Valorant'ta gelince adam zor vuruyorum. 35 FPS oynuyorum, 5 senelik kablosuz bir mouse kullanıyorum. Sizce Valorant performansımı geliştirmek için ne yapmalıyım?
İyi bir sistem, gecikme süresi az ve sensörü iyi olan bir fare ve en az 144 hertz bir monitör ile iyi bir oyuncu olabilirsiniz. 35 FPS ile isterseniz günün 12 saati aim çalışın sisteminizi geliştirmedikçe iyi bir oyuncu olamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı