Valorant Ping Yükselmesi

Ryujin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba Valorant oyununda sık sık artan bir ping sorunum var. Bu sorunu defalarca Riot'a anlattım. Dedikleri bir iki bir şey vardı onlarda işe yaramadı. Bu sorunu başka hiçbir oyunda yaşamıyorum. Rainbow Six, CS:GO, Wot gibi oyunların hepsi sabit 40-60 ping. Valorant'ı 2 defa silip yükledim. İşe yaramadı yine. Bu sorunu çözebilecek ne gerek? Sıfırdan Windows kurulumunu bile yapabilirim. Cat 6 Ethernet cablosu ile bağlıyım. 16'ya 1 Mbps internet hızım var. Bir tek bu oyunda bu sorunum var. Çözüm önerilerinin hepsine açığım arkadaşlar. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Zamanını ayırıp okuanlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba Valorant oyununda sık sık artan bir ping sorunum var. Bu sorunu defalarca Riot'a anlattım. Dedikleri bir iki bir şey vardı onlarda işe yaramadı. Bu sorunu başka hiçbir oyunda yaşamıyorum. Rainbow Six, CS:GO, wot gibi oyunların hepsi sabit 40-60 ping. Valorant'ı 2 defa silip yükledim. İşe yaramadı yine. Bu sorunu çözebilecek ne gerek? Sıfırdan Windows kurulumunu bile yapabilirim. CAT 6 Ethernet cablosu ile bağlıyım. 16'ya 1 Mbps internet hızım var. Bir tek bu oyunda bu sorunum var. Çözüm önerilerinin hepsine açığım arkadaşlar. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Zamanını ayırıp okuanlara teşekkür ederim.

Oyun içi ayarlarda ağ ara belleğini fullemeyi denedin mi?

Oyun içi ayarlarda ağ ara belleğini fullemeyi denedin mi?
Asgari de hiç dokunmadım. Fulleyip deneyeceğim teşekkür ederim önerin için.
Valorant tam gelişmedi ondan dolayı gayet normal. ufak tefek çözümler ise : Kablolu bağlantı kullanmak , DNS ipsini resetlemek ve bunun gibi çok şey daha var araştırabilirsiniz.
Kablolu bağlantı kullanıyorum Cat 6 kablo var. İlerde Cat 7 veya 7 e geçebilirim gerekirse. Dns IP sini resetlemek nasıl bir şey o kadar detaylı bilemiyorum ne yazıkki. Resetlemenin eksileri nelerdir? Kısa ise açıklayabilirsen sevinirim.

Asgari de hiç dokunmadım. Fulleyip deneyeceğim teşekkür ederim önerin için.

Kablolu bağlantı kullanıyorum Cat 6 kablo var. İlerde Cat 7 veya 7 e geçebilirim gerekirse. Dns IP sini resetlemek nasıl bir şey o kadar detaylı bilemiyorum ne yazıkki. Resetlemenin eksileri nelerdir? Kısa ise açıklayabilirsen sevinirim.
DNS resetlemek kolay bir şey, zararı yoktur. pinginizi düşürür

Yeni konular

Geri
Yukarı