Valorant "platforma bağlanırken bir hata oluştu lütfen oyun istemcisini yeniden başlatın hata kodu: 43" hatası

vbugrax

Centipat
Daha fazla  
Valorant platforma bağlanırken bir hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlatın. Hata kodu: 43 hatası çözümünü bilen var mı? Sürekli oyuna girerken aynı hatayı alıyorum. Bi rdaha deniyorum yine aynı hatayı alıyorum 2 3 denemede anca oluyor çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant platforma bağlanırken bir hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlatın. Hata kodu: 43 hatası çözümünü bilen var mı? Sürekli oyuna girerken aynı hatayı alıyorum. Bir rdaha deniyorum yine aynı hatayı alıyorum 2 3 denemede anca oluyor çözümünü bilen var mı?

Arkadaşlar Valorant'ın şu anki yamasında çok hata var bu yüzden 8 Haziran da olacak güncellemeye kadar beklemenizi tavsiye ederim 8 Haziran da ki güncelleme ve yeni yamadan sonra tüm hatalar düzeltilecektir benim tavsiyem bu tarihi beklemenizdir

Arkadaşlar Valorant'ın şu anki yamasında çok hata var bu yüzden 8 Haziran da olacak güncellemeye kadar beklemenizi tavsiye ederim 8 Haziran da ki güncelleme ve yeni yamadan sonra tüm hatalar düzeltilecektir benim tavsiyem bu tarihi beklemenizdir
Geçen kısım güncellemesinde düzelecek dediler düzelmedi.

Geri
Yukarı