Valorant "Platforma bağlanırken hata oluştu. Hata kodu: 39" hatası

Hocam aynı sorun bendede var oyunu sildim geri yükledim vs ama düzelen birşey yok heryerde çözümünü aradım fakat onuda bulamadım yamayla alakalı olduğunu düşünmüyorum ama inşallah öyledir.

Aynı sorun bende de var başka bir konuda Kablonet müşteri hizmetlerini arayan bir arkadaşa demişler ki Online oyunlarda ve sunucularda hatalar var çözmeye çalışıyoruz. Geçen hafta da oldu rutin olarak yapıyorlar artık.
size riot çalışanın bana yazdığı şeyi gönderiyorum.

Selamlar. ^^

Oldukça can sıkıcı bir sorunla karşılaşmışsın. Yaşamış olduğun sorunla ilgili detaylı bir inceleme yapıp sana kalıcı çözüm üretebilmem için bilgisayarındaki kayıtlarımıza bakmam gerekiyor. Sana bir link bırakıyorum. Bu linkte'ki uygulamayı indirip başlatman yeterli olacaktır. Daha sonrasında masa üstünde oluşan dosyaları bana göndermeyi unutma.

https://support.riotgames.com/hc/en/article_attachments/202421334/Riot_Log_Tool.bat

Bağlantı durumunu da kontrol edebilmem için,

Aşağıdaki linkden PingPlotter uygulamasını indir lütfen.

Download PingPlotter | PingPlotter

Uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki IP adresleri için test yapabilir misin? Sonuçların daha sağlıklı olabilmesi adına testin bitmesini lütfen 5 dakika kadar bekle ve sonrasında oluşan ekran görüntülerini benimle paylaş.

185.40.65.1
162.249.79.1

Sonuçları merakla bekliyorum. ♥

Hunstanton
Riot Games Oyuncu Destek

Yeni konular

Geri
Yukarı