Valorant Point Alınır mı?

Paran varsa al. Kozmetik CS:GO gibi değil oynanışa direkt etkisi oluyor "bence". Fakat oyuna başlar başlamaz değil de yerden silah kullandıkça al hangisi ile rahat oluyorsan. Ben asil vandal aldım hissiyatı harika ama aim oturmuyor ben oynarken. Üstüne ejder almak zorunda kaldım hem oynaması keyifli hem flick shotlarım falan daha stabil.

Alırsan Trendyol'dan almanı tavsiye ederim.
Daha pahalı gibi geldi bana. Oyunun kendi sitesinde 190 TL, Trendyol'da 201 TL.

200TL'yi daha güzel yerlere harcayabilirsiniz. Skinden bir süre sonra illa sıkılcaksınız ve yenisini almak isteyeceksiniz.
Harcayacak bir şey yok ki. Çoğu hikayeli oyunu bitirdim zaten.

Sen nasıl keyif alacaksan oyunu o şekilde oynaman daha iyi değil mi zaten? Sen hoşuna giden skin ile oynamak istiyorsan al.
Pişman olmamak için soruyorum yoksa dediğiniz doğru.

Oyundaki skin dilencisi olan genelde hiç bir silahı skinsiz oynamak istemeyen babalarının, annelerinin paralarını oyuna yatırıp millete söven küçük genelde 10-14 yaşında olan çocuklara hava atmak için kesinlikle alabilirsiniz. Onun dışında bence almayın derim skinler gereğinden fazla pahalı bence.
Hocam gerçekten sadece zevk için almayı düşünüyordum. :D

Paran varsa al. Kozmetik CS:GO gibi değil oynanışa direkt etkisi oluyor "bence". Fakat oyuna başlar başlamaz değil de yerden silah kullandıkça al hangisi ile rahat oluyorsan. Ben asil vandal aldım hissiyatı harika ama aim oturmuyor ben oynarken. Üstüne ejder almak zorunda kaldım hem oynaması keyifli hem flick shotlarım falan daha stabil.
Zaten önce bir silahları tanıyacağım daha sonra para yatıracağım. Sadece bir sorayım dedim.

Yapılan bir araştırmaya göre oyunlardaki skinler insanı oyunu oynamaya iteliyor yani şunu diyorsun para verdim oynayayım bari.
Bunun için araştırma yapmaları tuhaf olmuş ama dediğiniz olayı kesin yaşayacağım, 200 TL verip oyunu oynamazsam kendimi dolandırmış olurum. :D

Daha bugün DİJİPİN'den aldım VP. Ucuz ve hiç bir sorun olmadan kodlarım geldi.
Yani alınır mı diyorsunuz hocam?

Geri
Yukarı