Valorant Point'e zam geliyor

Öncelikle yorumlardaki valoranta para verilmez diyen arkadaşlara bir sözüm var, bir skine 30-40 dolar verirken başarılar dilerim ve ayrıca CS ve Valorant rakip olarak görmüyorum biri dümdüz aim oyunu diğeri yetenek kullanarak oynadığın kolidara aim koyup boş boş bekleyen düz fps oyuncularının işini bozan bir oyun o yüzden aim koyup bekleyen cs oyuncularına cs2 de başarılar ve iyi beklemeler dilerim.

Zama gelecek olursak maaş yatınca 2 tane 9795 alır köşeye çekilirim.

Yakında LoL RP fiyatları da artar. Valorant için harcama yapmadım ve yapmayı da düşünmüyorum.

Önceki zam haberinde de aynı şeyler söylendi ama millet almaya devam etti.
Onda bu kadar çok değildi bu sefer gerçekten sağlam zam gelmiş e-pin'e çok zam gelmezse yine alınabilir belki ama ben almam.

Almak mantikli mi peki yabancılarda 11.000 VP 100 euro satılıyor yani yabancılarda bayağı CS bıçağı kadar para veriyorlar bende oyunun ilk zamanları ucuza alamadığım için çok pişman olmuştum zam gelmeden alayım diyorum daha önce hiç VP almadım ne diyorsunuz bu işe.

Almak mantikli mi peki yabancılarda 11.000 VP 100 euro satılıyor yani yabancılarda bayağı CS bıçağı kadar para veriyorlar bende oyunun ilk zamanları ucuza alamadığım için çok pişman olmuştum zam gelmeden alayım diyorum daha önce hiç VP almadım ne diyorsunuz bu işe.
Ben fazla oynamadığım için çekmeyi düşünmüyorum. Eğer oynuyorsan ve almayı düşünüyorsan Hi2Games'e bakmanı öneririm. Biraz daha ucuza geliyor.

Bende bu aralar çok fazla oynuyorum normalde CS: Gocu birisiyim acaba CS2 gelince falan ona kayar mıyım diye endişelerim var ama bir yandanda hazır uygunken almak istiyorum neredeyse %35'lik bir zam gelecek eskiden ucuzken almadığım için pişman olmuştum aynı şeyi yaşamak istemediğim için sanırım alacağım gibi bu arada ilk defa HI2Games duyuyorum güvenilir midir?

30kvaldım bugün daha yatırmaycağım en az 10bp ve bir sürü skin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı