Valorant Points'e zam gelince hesabın değeri artar mı?

Hocam siz 1100'e almazsınız fakat kimileri de mağazasına skin gelmesini beklemek yerine alıyorlar hesabı ve hesabın ilk maili dahil açılan ajanlarına kadar bütün bilgileri ile vereceğim 300-400 TL fiyatlar sanki biraz abartı olmuş.
Biz değil kimse almaz hocam, dediğim gibi hem ban riski mevcut, hem hesabın ilk sahibi ticket yoluyla istediği zaman hesabı geri alabilir. Ayrıca skin beklemek yerine riota ticket atmak beklediğin skinin gelmesini de sağlıyor. Neresinden tutsan elinde kalan bir durum anlayacağın üzere, bu oyunun skin dolu çarları 20 30 tl ye mailsiz satılıyor, mailli olandan hiç bir farkı yok, tıpkı mailli olan gibi oda istediği zaman sahibi tarafından geri alınabilir.

Çok daha ucuz fiyatlara mevcut çarınızdan daha yüksek miktarda vp yatırılmış çarımı çok uzun bir süre (hala) satamadım, talep yok çünkü.

Edit : 300₺ 500₺ civarına alıcısı olabilir, o da harcadığınız zaman, para ve emeğe yazık bir miktar satmak için

Son düzenleme:
Hocam siz 1100'e almazsınız fakat kimileri de mağazasına skin gelmesini beklemek yerine alıyorlar hesabı ve hesabın ilk maili dahil açılan ajanlarına kadar bütün bilgileri ile vereceğim 300-400 TL fiyatlar sanki biraz abartı olmuş.

Arkadaş doğru söylüyor yağmacı karambit, RGX katana, iyon vandal, kaos vandal, su altı vandal, Battle Pass'li elmas mmrlı hesabı 1000 TL'ye satamıyorum 2 aydır ilanda.

Arkadaş doğru söylüyor yağmacı karambit, RGX katana, iyon vandal, kaos vandal, su altı vandal, Battle Pass'li elmas mmrlı hesabı 1000 TL'ye satamıyorum 2 aydır ilanda.

Aslında burada konuyu hesabı kaça satarım diye değil de hesabı daha pahalıya satabilir miyim diye açmıştımda umarım size satarsınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı