Valorant pre arıyorum

habib_altun

Decapat
Öncelikle bu konudan hayli fazla var. Farkındayım fakat çoğunda bana göre kişiler gelmedi. Yani ciddiyet konusunda biraz aşağıda kişilerle karşılaşıyorum. Eğer Gold ve üstü rankı, yaşıda 17+ olan varsa beklerim. Biliyorum bu ranklarda çok zor Pro gibi hareket etmek ama bu günlerde Pro dediğimiz kim varsa eskiden rank sistemi bile olmayan CS 1.6'dan buralara geldi. Bakarsınız aimimiz ve map hakimiyetimiz zamanla gelişir. Bizde adam akıllı bir takım oluruz. Amacım e sporcu olup takımımızı kuralım değil. Bunu rip mini ve kero gibi iyi anlaşan ve iyi oynayan adamlar bile yapamaz tek başlarına. Ama derseniz rank kasalım rankımız yüksek olsun. Antrenman yapalım. Oynadığımız oyunlarda pre olalım. Beraber takılıp eğlenelim veya bir oyunda rankımız olsun derseniz işte o zaman varım. Yeter ki toxic olmayın.

Not:
-Ciddiyet dediğimde ilk konuşmada napıyon a*k Mali veya aferin LAN g*t tarzında laubali laubali konuşanları kastettim.
-Bu takımı aramamın tek nedeni artık Valorant'ta toxic kitleden bıkmış olmam. İyi niyetli kişiler soloq girince ya ana bacı küfür yiyor ya da oyundan soğuyor. Çok az rastlanır iyi bir takımla mm oynayan. İşte bunu başaracak arkadaşlar lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eklersen oynarız Gold2'yim
DC: Norburyy#1593
Öncelikle bu konudan hayli fazla var. Farkındayım fakat çoğunda bana göre kişiler gelmedi. Yani ciddiyet konusunda biraz aşağıda kişilerle karşılaşıyorum. Eğer Gold ve üstü rankı, yaşıda 17+ olan varsa beklerim. Biliyorum bu ranklarda çok zor Pro gibi hareket etmek ama bu günlerde Pro dediğimiz kim varsa eskiden rank sistemi bile olmayan CS 1.6'dan buralara geldi. Bakarsınız aimimiz ve map hakimiyetimiz zamanla gelişir. Bizde adam akıllı bir takım oluruz. Amacım e sporcu olup takımımızı kuralım değil. Bunu rip mini ve kero gibi iyi anlaşan ve iyi oynayan adamlar bile yapamaz tek başlarına. Ama derseniz rank kasalım rankımız yüksek olsun. Antrenman yapalım. Oynadığımız oyunlarda pre olalım. Beraber takılıp eğlenelim veya bir oyunda rankımız olsun derseniz işte o zaman varım. Yeter ki toxic olmayın.

Not:
-Ciddiyet dediğimde ilk konuşmada napıyon a*k Mali veya aferin LAN g*t tarzında laubali laubali konuşanları kastettim.
-Bu takımı aramamın tek nedeni artık Valorant'ta toxic kitleden bıkmış olmam. İyi niyetli kişiler soloq girince ya ana bacı küfür yiyor ya da oyundan soğuyor. Çok az rastlanır iyi bir takımla mm oynayan. İşte bunu başaracak arkadaşlar lazım.
Yinede 5 kişi takım olana kadar gelen arkadaşlar olursa başım üstüne.Şuan 2 kişiyiz.

CS falan oynarsanız gelebilirim.
Hocam ben Cs'den öyle bir sıkıldım ki aim lab olmasa steam'i bile sileceğim o derece.Adaletli bir ortam yok,sunucuları çok leş.MM'de hile var.Tabikide hala çok seveni var birşey diyemem fakat benlikten çıktı artık.Ama birgün faceit girersek ve level kasmak isterseniz ben buradan dönüş yaparım size.

Hala ilgiliyseniz dahil olmayı çok isterim, zira Türkiye sunucusundaki saygısızlıktan çok sıkıldım.

Tercih ettiğim ajanlar: Omen, Sage, eğer düellocu eksiği varsa Yoru
Rütbe: Gümüş 2
Her gün 30 dakika Aim Lab'de çalışıyorum.
Son 3 senede 1000 saate yakın CS:GO oynadığım için oyuna adaptasyonum normal bir Gümüş oyuncusuna göre daha iyi.
Temel smokeları biliyorum, işbirliği yapmak için elimden geleni yapıyorum.
Discord: Beyond#8888
Valorant: beyondd#1956
Cevabınızı dört gözle bekliyorum, saygılar ;)

Hala ilgiliyseniz dahil olmayı çok isterim, zira Türkiye sunucusundaki saygısızlıktan çok sıkıldım.

Tercih ettiğim ajanlar: Omen, Sage, eğer düellocu eksiği varsa yor.
Rütbe: Gümüş 2
Her gün 30 dakika aim Lab'de çalışıyorum.
Son 3 senede 1000 saate yakın CS:GO oynadığım için oyuna adaptasyonum normal bir gümüş oyuncusuna göre daha iyi.
Temel smokeları biliyorum, işbirliği yapmak için elimden geleni yapıyorum.
Discord: Beyond#8888
Valorant: Beyondd#1956
Cevabınızı dört gözle bekliyorum, saygılar ;)

Ekliyorum hocam gün içinde. Discord'dan ve oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı