Valorant Premier numara kaldıramama

yagmurozl

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Kuzenim bana kendi hesabını hediye etti, Premier'a kaydoluğu numarasını kapattırmış, numara hesapta kaldı, bu numarayı kaldırma şansım var mı? Kaldırmak isteyince SMS doğrulaması istiyor.

Merhaba. Kuzenim bana kendi hesabını hediye etti, Premier'a kaydoluğu numarasını kapattırmış, numara hesapta kaldı, bu numarayı kaldırma şansım var mı? Kaldırmak isteyince SMS doğrulaması istiyor.
SMS doğrulaması olmadan kaldıramazsın, supporta bunun için yazma çünkü hesap paylaşımı yasaktır.

Riot Games Destek kısmından kendi adına numaranın kapandığını bildir kaldırırlar.

Desteğe numaranın kendine ait olduğunu ancak kapattırdığını söyle. Tabi kuzeninin tc, doğum tarihi, ana baba adı gibi kişisel bilgilere ihtiyacın olabilir. Öbür türlü arkadaşın dediği gibi hesabı kuzeninden hediye aldığını söylersen hesap kapanır.

Ticket at, "Hattım kapandığı için telefon numarasını kaldıramıyorum benim yerime kaldırır mısınız?" şeklinde. En geç ertesi gün kaldırmış olurlar.

Desteğe numaranın kendine ait olduğunu ancak kapattırdığını söyle. Tabi kuzeninin tc, doğum tarihi, ana baba adı gibi kişisel bilgilere ihtiyacın olabilir. Öbür türlü arkadaşın dediği gibi hesabı kuzeninden hediye aldığını söylersen hesap kapanır.
Support öyle bilgileri talep etmez hocam, devlet mi bu? :D

Hocam lazım olabilir dedim lazım demedim. Numaramı kaldırın benim değil diyen herkesin numarası kalksaydı çalınmayan hesap hesap kalmazdı.
Güvenlik için ondan tc veya anne adı gibi bilgiler talep etmezler hocam. Hesapta alınan ilk kostümü sorarlar, hesap ne zaman kuruldu derler, hesaptaki ilk eklenen arkadaşların isimleri nedir falan filan diye sorular.

Geri
Yukarı