Valorant PS4'e gelir mi?

Merhaba,

Sorum belli. Valorant PS4'e gelir mi? Bence gelmez çünkü fare ve joystickin vereceği tepki aynı olamaz. Fortnite gibi rekabetçi oyunlar PS4 kullanıcıları için aim-assist kullanıyorlar. Belki Riot yetkilileri bir sürpriz yaparak PS4 oyuncularını sevindirebilir. Çünkü evinde sadece PS4 olup iyi bir bilgisayarı olmayanlar var.

Sizin görüşlerinizi merak ediyorum...

Sanmıyorum, bu tür oyunlar kol ile oynamaya uygun değiller.

Gelmez ama gelse iyi olur mesela klavye ve mouse bağlayarak oynansa çok güzel olur sadece PS4 cihazına sahip olanlar için iyi olabilir.

Konsol oyuncuları MnK oyunculardan çok çekmedi mi zaten? Konsolu bırakma sebebim bu adamlardı zaten. Madem konsola klavye, fare takacaksın. Neden konsol aldın? Haksız rekabet.
Sanmıyorum, bu tür oyunlar kol ile oynamaya uygun değiller.

PC'de gördüğümüz kadarıyla değiller. PS4'e çıkarsa orada da herkes kolla oynayacağı için (Bazı kurnazlar hariç. Onlar her oyunda var.) çok da büyük bir fark yaratmaz.

Konsol oyuncuları MnK oyunculardan çok çekmedi mi zaten? Konsolu bırakma sebebim bu adamlardı zaten. Madem konsola klavye, fare takacaksın. Neden konsol aldın? Haksız rekabet.

Klavye ve mouse kullananlar aynı sunucuda eşleşmeyecek tabii ki oyunu yapanlar düşünürdü herhalde o kadarını

Klavye ve mouse kullananlar aynı sunucuda eşleşmeyecek tabii ki oyunu yapanlar düşünürdü herhalde o kadarını.

Hahaha güldüm. Klavye ve mouse ayırt edilemiyor. Edilebilse çakacaklar banı. Oyunlar cihazın USB Portlarını denetleyecek değiller ya :D Anlamanın tek yolu, kumandaya göre çok daha iyi ve hızlı oynaması. Kesin değil o da. Kumandayla oynayıp çok vahşi oynayanlar var.

Aslında Apex ve Overwatch gibi Valorant'tan çok daha hızlı oyunlar var ama uyarlaması zor olabilir.
Gerçi düşününce o kadar zor değil. Ama Windows tabanlı çalıştıklarından sıkıntı çıkabilir.

Geri
Yukarı