Valorant Radyant Olanların Hala Rekabetçi Maç Girmeleri

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok dikkatimi çekti. Neden Valorant'ta radyant olup hala rekabetçi giriyorlar? Sıralama mı var acaba (örneğin Türkiye 1.si), onu merak ediyorum. LoL'deki gibi challenger olup LP kasmak gibi bir şey mi var? Mesela aceu profesyonel Valorant oyuncusu adam radyant olmuş hala rekabetçi giriyor. Radyantken hatta immortala geri düştüğü bile oluyor. Neden hala devam ediyorlar bilen var mı?

Rekabetçi oyunların olayı bu. Hikayeli oyun oynamıyorsun ki en yüksek ranka gelince hikayenin sonuna gelmiş olasın. Mesela witcher'ı bitirdiğim için 2 3 haftada bir açıp açık dünyada dolaşır bir şeyler keser kapatırım ama CS'de Faceit oynuyorum orada en yüksek seviyeye geldim ama her gün oynuyorum çünkü kazanıp kaybetmek oyunu bitirmiyor heyecan hep var.

Arkadaşlar çok dikkatimi çekti. Neden Valorant'ta radyant olup hala rekabetçi giriyorlar? Sıralama mı var acaba (örneğin Türkiye 1.si), onu merak ediyorum. LoL'deki gibi challenger olup LP kasmak gibi bir şey mi var? Mesela aceu profesyonel Valorant oyuncusu adam radyant olmuş hala rekabetçi giriyor. Radyantken hatta immortala geri düştüğü bile oluyor. Neden hala devam ediyorlar bilen var mı?

7 Gün içerisinde maç atmassan radianttan immortal 3'e düşersin.

Geri
Yukarı