Valorant random hesap

Hocam biraz geç oldu ancak cevabı yazan olmamış ve kendimi zor tuttum.
Bu hesaplar çalıntı değil combo denen içinde sık kullanılan adlar ve şifreler var ve bunu bullet programlarına Config ve proxy ile yüklüyorlar ve ardından checkliyorlar ve hesaplar düşüyor.
Ancak kimsenin anlamadığı detay şu, alınan şifre içeren combolardan aktif olmayan hesaplar çıkıyor yapılması bilen birine göre çok kolay ve çalıntı değil oyunu bırakan kişilerin hesabına giriyorsunuz ve adam oyuna geri dönünce hesabı geri alıyor ben daha önce yaptım ancak bıraktım gerçekten çok fazla skinli hesaplar düşüyor halen elimde Full dolu skinli hesaplar var 2 yıldır hesaba giren çıkan yok öyle hesapları bende kullanıyorum ama gidip de hesabı çalmıyorum.

Ayrıca sakın alıp bu kişilere kazanç sağlamayın ben yaptığım zamanlar günde 5 binden fazla dolu hesap düşüyordu bu işi yapanlar ciddi para kazanıyor ve bir hesabı birden fazla kişiye satıyorlar.

Bu hesaplar çalıntı değil combo denen içinde sık kullanılan adlar ve şifreler var ve bunu bullet programlarına Config ve proxy ile yüklüyorlar ve ardından checkliyorlar ve hesaplar düşüyor.
Ancak kimsenin anlamadığı detay şu, alınan şifre içeren combolardan aktif olmayan hesaplar çıkıyor yapılması bilen birine göre çok kolay ve çalıntı değil oyunu bırakan kişilerin hesabına giriyorsunuz ve adam oyuna geri dönünce hesabı geri alıyor ben daha önce yaptım ancak bıraktım gerçekten çok fazla skinli hesaplar düşüyor halen elimde Full dolu skinli hesaplar var 2 yıldır hesaba giren çıkan yok öyle hesapları bende kullanıyorum ama gidip de hesabı çalmıyorum.

Ayrıca sakın alıp bu kişilere kazanç sağlamayın ben yaptığım zamanlar günde 5 binden fazla dolu hesap düşüyordu bu işi yapanlar ciddi para kazanıyor ve bir hesabı birden fazla kişiye satıyorlar.

Geçenlerde kafama kafama vurulan birkaç gerçek ile bu konuyu araştırmaya başladım. Eğer mümkünse tarafınıza ulaşmak istiyorum. Birkaç bilgi almak istiyorum esasında.

Nasıl çalıntı değil ya? Bizzat kendim aldım 2 3 güne ban yedi hesapta birden fazla kişi var. Başka aldığımda sahibi yan cardan bana ulaştı hesabının çalındığını söyledi bu hesap benim sana kim sattı falan demişti birkaç güne o da geri aldı zaten.
Bunlar çalıntı, genelde birden fazla kişiye satılan, birkaç gün haftaya ya ban yiyen ya şifresi değişen hesaplar.

Nasıl çalıntı değil ya? Bizzat kendim aldım 2 3 güne ban yedi hesapta birden fazla kişi var. Başka aldığımda sahibi yan cardan bana ulaştı hesabının çalındığını söyledi bu hesap benim sana kim sattı falan demişti birkaç güne o da geri aldı zaten.
Bunlar çalıntı, genelde birden fazla kişiye satılan, birkaç gün haftaya ya ban yiyen ya şifresi değişen hesaplar.

Hesaplar ölü oluyor. ... Sitelerindeki satıcılar birden fazla kişiye satıyor o yüzden.

Geçenlerde kafama kafama vurulan birkaç gerçek ile bu konuyu araştırmaya başladım. Eğer mümkünse tarafınıza ulaşmak istiyorum. Birkaç bilgi almak istiyorum esasında.

Forumda sosyal medya hesabı paylaşmak yasak, iyi sosyaller.

Valorant random hesap dediğimiz şey zaten çalıntı hesaplar nasıl çalınıyor detaylı bilgi veremiyeceğim kısacası bir program sayesinde çalıyorlar ve satıyorlar bazı sitelerde bunu lehine kullanıp Valorant random hesap diye kategori falan açıyorlar zaten epostası vb. şeyleri verilmiyor buradan anlayın hesapların çalıntı olduğunu ortalama 2-3 güne bu hesapların sahipleri şifrelerini değiştiriyor tamamen para tuzağı 10 liradan ne olacak diye alıyorsunuz bunu satan kişilerde bu şekilde düşünen 1000-2000 civari insandan yaklaşık 15000 TL civarı kazanıyor az değil böyle para tuzaklarını düşüp kara para aklayan kişileri zengin etmeyin bu arada bunu herkes için söylemiyorum benim dediğim yöntemde yapanlar için diyorum.

Hocam nasıl çalıntı olmuyor haksız yere başka birisinin hesabına el koymak bildiğin hırsızlıktır :) Nasıl bunu savunabildiniz anlamadım :) Bir hesabın aktif olmaması onu yasal olmayan yollarla alabileceğiniz anlamına gelmiyor ki yasal yollarla alsanız ne olur değil mi

Bu işi yapan bir arkadaşla konuştum hatta steamde ekli şuan. Bunlar toptan alır gibi alıyorlarmış galiba bir uygulama sayesinde hangi hesaplara giriyor hangilerine girmiyor kontrol edip satıyorlar sitelerde ve çalıntı hesap bunlar. Birkaç güne genelde ya şifresi değişiyor ya ban yiyor. Alırken ona göre alın.

Geri
Yukarı