Valorant random hesap alınır mı?

Hocam valla bi yıl önce falan ben de heves edip almıştım hesaba 10 kişi giriyodu. Ama saygılıydık birbirimize biri girerse girmiyorduk. Neyse şaka maka ben de zamanında farklı site ve satıcılardan random hesap aldım. İnanın bana hesabın 1 güne şifresi değişiyo, sunucusu Tr olmuyo, şifre yanlış çıkıyo, hesap elinize geç geliyo vs. bir sürü sorun var. Size önerim paranızı biriktirin kostümünüzü alın. Ha tabi o iş bu ekonomide biraz zor ama size tavsiyem Vp alacaksanız ucuza satan güvenilir sitelerden almanızdır.

Instagram'da Valorant hesabi satan bir yer var, 12.700 takipcisi var, konustum guvenebilirsiniz diyor bayağı kisi satin almis, ben iyon hesap alacağım 160TL dedi sizce alınır mı? Yoksa garantiye alip sadece iyon vandal mi alayim kendi hesabima?

Sakın almayın. Aldıktan 1 2 gün sonra taş çatlasa 1 hafta sonra ban yiyor hesap. Paranıza yazık olur.

Yazılan hiçbir şeyi okumadan sadece başlığı bile okuyarak direkt kesinlike alma sakın alma diyebilirim, sebebini zaten söylemişlerdir ya hesapta aynı anda 40 kişi oynarsınız ya da 30dk veya 1 saat bilemedin birkaç gün oynar sonra aldığım random hesap çalındı diye yakınırsiniz.

Sakın alma ben 2 3 tane almıştım biri ban yedi biri şifre değişti biride e-posta doğrulaması koydular o kadar param gitti sakın random hesap alma.

Geri
Yukarı