Valorant random hesapta asil yağmacı olabilir mi?

Hesapta oyun atamazsın. Atsan bile 1 maç sonra başka biri girer. Zaten 3-5 gün sonra hesabın şifresi değişir.

Helal kanka 1hafta geçti hesaba girilimiyor. Destekle iletişime geçtim siparişi onayladığınız için bir şey yapamayız. Polise gittim. Soruşturma açtım. Sonucunu bekliyorum.

Tazminat davasıda açacağım. Sonuçta bu bir siber suç. Böyle olacağını bildiğim için hesabı alırken video çekmiştim. Kanıtlarımı sundum.

Helal kanka 1hafta geçti hesaba girilimiyor. Destekle iletişime geçtim siparişi onayladığınız için bir şey yapamayız. Polise gittim. Soruşturma açtım. Sonucunu bekliyorum.

Tazminat davasıda açacağım. Sonuçta bu bir siber suç. Böyle olacağını bildiğim için hesabı alırken video çekmiştim. Kanıtlarımı sundum.

Hocam zaten Valorant'ta hesap satışı yasak, siz de sıkıntıya düşebilirsiniz.

Valorant'ın kendi hükümlerinde hesap alış ve satış yapılmasının yasak olduğu söyleniyor. Büyük ihtimal satın alım yaptığınız sitenin koşullarında yaşanılacak tüm olumsuz durumlardan satıcı sorumludur tarzı bir ibare yer alıyordur. Böyle bir durumda nasıl bir süreç işlenecek merak ediyorum. Süreç ilerledikçe bizi de bilgilendirirseniz sizinle beraber görmüş oluruz.

Random hesapta zaten garanti vermiyorlar. Hiçbir sonuç alamayacaksınız.

Geri
Yukarı