Valorant rank atlamak

gamerr28

Centipat
Selam. Yaklaşık 3-4 haftadır Valorant oynuyorum. CS:GO'ya benzer bir oyun olduğu için ve CS:GO'da iyi olduğumdan dolayı Valorant'ta pek zorlanmadım.
Çoğu maçta takımımda en çok kill alan 1. veya 2. kişi oluyorum. Fakat şöyle bir durum var, şu zamana kadar en fazla gümüşe kadar çıkabildim. Karşı takımdaki adamların hiçbiri maç içinde ayrılmazken benim takımımdakiler maç ortasında çıkıyor, kalıyoruz 3-4 kişi ve gerçekten acayip kötü oynuyorlar. Bu toxic oyunculardan dolayı rank çıktığım gibi düşüyorum. Rank atlamak için ne yapmam lazım? Arkadaşlarımla mı girmem gerekiyor? Bazı arkadaşlarıma sordum Gold, platin falan olmuşlar ama tek başına oynuyorlar. Ben çözemedim cidden bu durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çok fazla toxic ve oynamasını bilmeyen var. Şuana kadar 4 kere gümüş 1'den, 1'er kere bronz 3, 2 ve 1'den düştüm. Şu an demir 3'üm. Demir'de sarmıyor. Arkadaşın varsa sadece takım olarak gir.

Takım işi şans işi. Rastgele takımlar geliyor. Ben tek başıma Gold 1'e kadar yükselebildim. Sonra arkadaşlarımı çağırdım şuan Gold 2'yim ve 2 win aldım, 1 win daha alırsam yükselirim herhalde.
Arkadaşınla oyna.

Düşük eloda böyle insanların gelmesi normal, iyi oynadığını düşünüyorsan KDA yardımı ile rank atlaman kolay. Elmas olana kadar katlanman gerekiyor bunlara.

Rütbe sistemi fena çalışmıyor. Diğer oyunlara nazaran performansın önemi de daha çok olduğu için iyi oynayan mutlaka rank yükseliyor. Yani platin seviyesi bir oyuncunun gümüşte uzun süre kalması mümkün değil. Genellikle hak edilen rankı oyun kısa sürede buluyor.

Rütbe sistemi fena çalışmıyor. Diğer oyunlara nazaran performansın önemi de daha çok olduğu için iyi oynayan mutlaka rank yükseliyor. Yani platin seviyesi bir oyuncunun gümüşte uzun süre kalması mümkün değil. Genellikle hak edilen rankı oyun kısa sürede buluyor.

Kesinlikle öyle değil bence, bir arkadaşımı çok kötü oynamasına rağmen bir maçta demir 1'den bronza attı.

Kesinlikle öyle değil bence, bir arkadaşımı çok kötü oynamasına rağmen bir maçta demir 1'den bronza attı.
Sizce öyle olmayabilir. Fakat anlattığınız hikaye zaten en başından tutarsız. Oyun bir maçta en fazla 2 rank atlamaya müsade ediyor. Bu da Demir 1'den Demir 3'e çıkmasını sağlayabilir, Bronz ranka atamaz. Ayrıyeten, bireysel olarak kötü oynasa bile 13-0 gibi farklı skorlarla galibiyet alması halinde sezon başları veya ranked maçı fazla olmayan hesapları dediğim gibi 2 rank atlatabiliyor. Daha hızlı da düşürüyor. Bu sistem böyle çalışıyor, bencelerin geçerliliği yok.

Zaten en büyük toxic, smürf ve trollün en çok bulunduğu yer ben bu sezonu immortal bitirdim sana tavsiye verecek olursam düşük elolarda takım arkadaşlarına güvenmemen ve entry ya da solo oynayan karakterler alıp taşıman birazda aimini geliştirmen lazım ki taşıyabilesin anca oradan öyle çıkarsın bir Gold olursan rahatlarsın ondan sonra kendiliğinden gelmişti bende. İyi oyunlar.

Merhabalar bu duruma acil el koyuyorum. Platin 1, 92 kp son 1 maç kazansam platin 2 olacaktım sonra 18 maç üst üste kaybettim şu anda Gold 2, 51 kpyim oyunu bırakma kararı aldım, oyunu oynayacaksanız bir tane immortal smurf adam bulucaksınız yanınıza sizi her maç boostlicak biraz da kolunuz tutuyorsa diamond çok rahat olursunuz aksi takdirde asla maç kazanamazsınız TR serveri veya yabancı server fark etmez her serverda var böyle toxic, kolsuz ve oyundan çıkıp 5V4 bırakan insanlar.

Geri
Yukarı